Xblitz P100 Ocena produktu:

od 378,19 PLN

oszczędzasz do 20%

 • Producent: Xblitz
 • Kategoria: Rejestratory samochodowe
 • Przekątna ekranu: 2.3 "
 • Nośnik: karta microSD
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080
Oferty (7)
Opis produktu

Rejestrator jazdy, kamera samochodowa P100 producenta Xblitz pozwoli Ci na spokojną codzienną jazdę jak i bezpieczną podróż. Konieczna równocześnie w trakcie długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas codziennych podróży do pracy.

Kilka powodów dlaczego warto używać rejestratora P100
 • dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach
 • szybkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego
 • brak świadków nie jest już problemem
 • wielofunkcyjność : dyktafon, kamera i aparat fotograficzny
 • możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców
 • możliwość nagrania niespodziewanych zdarzeń

mini kamerkę Xblitz P100 cechuje nieprzeciętna jakość obrazu nawet przy obfitym naświetleniu dzięki funkcji WDR, która reguluje obraz gdy trafia do niego zbyt dużo światła. W dodatku rozdzielczość 1920×1080 sprawi że, obraz będzie wyraźny, choćby w trakcie przybliżania. Xblitz P100 pozostał zaopatrzony w spory czytelny wyświetlacz. Pracę z rejestratorem usprawniają uzupełniające przyciski funkcyjne i menu w języku polskim.
Ponad to kamerka p100 została zaopatrzona w wysokiej klasy matrycę Sony

staranny opis funkcji rejestratora Xblitz P100

Wysoka rozdzielczość obrazu wideo – FULL HD 1920x1080p przy 30 klatkach/sek, zarejestrowany obraz można wygodnie odtwarzać nawet na telewizorach o wysokiej przekątnej obrazu.

Funkcja WDR (Wide Dynamic Range) – dzięki użyciu odpowiednich algorytmów do analizy naświetlenia obrazu, a także na intensywnej zmianie wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli rejestrowanych scen w celu uwidocznienia na obrazie niedoświetlonych składników. Dzięki czemu mamy możliwość dokładnej rejestracji sceny mimo wielkiego kontrastu.

konkretny uchwyt samochodowy – kamera zrównoważony i wygodny system mocowania do szyby pojazdu. Potężna przyssawka zezwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie.

wbudowany mikrofon – bardzo czuły, rejestruje dźwięk w środku auta, można wyłączyć funkcję zapisu dźwięku.

zaimplementowany głośnik – sygnalizacja dźwiękowa wciskanych klawiszy, odtwarzanie zarejestrowanych filmów z dźwiękiem.

wariant obsługiwanych kart pamięci – Trans Flash czyli lubiane karty micro SD użytkowane także w telefonach komórkowych. Zaleca się wykorzystywanie kart klasy 10, maksymalna obsługiwana objętość to aż 32GB.

wbudowana bateria – użyta bateria wewnętrzna (niewymienna) posiada niewielką pojemność, służy ona do zapewnienia zasilania przez kilka minut po wyłączeniu zapłonu.

Materiały – metalowa wysokiej jakości, trwała i oporna plastikowa obudowa

Funkcja SOS – automatyczne zabezpieczanie aktualnie nagrywanego pliku przed nadpisaniem albo przypadkowym usunięciem, uruchamiane poprzez naciśnięcie stosownego klawisza.

Zoom cyfrowy – 4-krotne cyfrowe zbliżenie obrazu (należy go ustawić przed rozpoczęciem ngarywania).

G-detektor – jest to czujka grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia albo gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator automatycznie zabezpieczy nagrywany obecnie plik, aby nie pozostał on nadpisany lub przypadkowo usunięty.

Chipset – Urządzenie zostało wyekwipowane w chipset Novatek NTK 96650

Detekcja ruchu – kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

samoczynny start nagrywania – rejestrator uruchamia się samoczynnie i zaczyna nagrywać w chwili włączenia zapłonu auta, i samoczynnie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem). Rejestrator musi być cały czas podłączony do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej, i gniazdo zapalniczki musi być pod napięciem w chwili włączonego zapłonu.

Tryb monitorowania parkingu – rejestrator w stanie czuwania w zaparkowanym aucie, w chwili wykrycia uderzenia (dostosowywana czułość) kamera zaczyna nagrywać.

W komplecie:

– Xblitz P100

– Ładowarka samochodowa z kablem ok 3,4m

– Uchwyt z przyssawką

– przewód USB

– Polska instrukcja obsługi

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe