• Producent:
  • Kategoria: Rowery elektryczne

Najważniejsze informacje dotyczące użytkowania, ładowania i konserwacji rowerów elektrycznych Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały.

części te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być koniecznie wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi Skymaster RAPTOR to połączenie klasycznego roweru i skutera elektrycznego.

wspaniale sprawdza się dla wymagających i długich trasach offroad jak i w miejskim transporcie. Osprzęt RAPTORA został dopasowany optymalnie do jego charakteru. Dobór przełożeń stanie na wysokości zadania poprawnie równocześnie na asfalcie, gdzie możemy rozwijać wielkie prędkości, jak i w terenie.

części Shimano, takie jak przerzutka tylna Shimano Alivio, wytrzymałość i prostotę obsługi. Sercem RAPTORA jest silnik o mocy 250 W, który zasilany jest wysoce skuteczną bateria litowo-jonową o pojemności 10 Ah i napięciu 36 V.

Silnik posiada 9 biegów, uruchamia się natychmiast i ''wyczuwa'' gdy nasz pojazd znajduje się na pochylni wspierając tylne koło dodatkową mocą. To rozwiązanie połączone z grubymi oponami to recepta na udaną podróż w górzystym terenie....

Podobne produkty w kategorii Rowery elektryczne