• Producent: Indiana
  • Kategoria: Rowery górskie

Rower INDIANA X-Enduro 5.7 M19 Czarno-szary Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być niezbędnie wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.

INDIANA jest marką dla ludzi szanujących sobie wolność, kochających przestrzeń, aktywność i komfort stosowania. Rowery INDIANA oparte są na postępowej konstrukcji ram. Producent zastosował podzespoły dostawców o najwyższej renomie na rynku.

Komfort i bezpieczeństwo wykorzystywania zagwarantuje pomiędzy innymi osprzęt japońskiego SHIMANO. Rowery X-Enduro są przeznaczone do jazdy po nieprzystępnym terenie. Nad wyraz prawidłowo sprawdzą się podczas jazdy po kamienistych ścieżkach i stromych wzniesieniach.

Rower MTB znany także jako rower górski, wyśmienicie pasuje do jazdy po górzystych bezdrożach, popołudniowych przejażdżek jak i codziennych wypraw. Dzięki pokaźnemu rozmiarowi kół pokonywanie przeszkód na tym rowerze jest prostsze.

Podobne produkty w kategorii Rowery górskie