Pioneer avh-z5000dab Ocena produktu:

od 2389,99 PLN

  • Producent: Pioneer
  • Kategoria: Samochodowe odtwarzacze multimedialne
Oferty (2)
Opis produktu

Radio samochodowe PIONEER AVH-Z5000DAB FLAC - słuchaj w samochodzie muzyki z płyt CD w najwyższej jakości, dzięki bezstratnemu formatowi cyfrowowemu FLAC, bez konieczności konwertowania Certyfikacja Digital Radio Tick Mark - by korzystać z Tick Mark, producent musi spełniać nieduże wymagania dotyczące specyfikacji, zweryfikowane poprzez niezależne testy.

Wszystkie produkty Pioneer, które korzystają z Tick Mark, zostały niezależnie przetestowane i zatwierdzone, co daje całkowitą pewność przy ich zakupie. MIXTRAX EZ - możesz stworzyć nieprzerwany miks z ulubionych nagrań w Twojej bibliotece muzycznej dodając efekty opracowane w oparciu o mistrzowskie produkty DJ oraz podświetlenie w stylu klubowym Apple CarPlay - korzystaj z funkcji telefonu, aplikacji map, słuchaj muzyki i odczytuj wiadomości po wypowiedzeniu jednej komendy głosowej lub za jednym dotknięciem wyświetlacza i korzystaj z zalet iPhone w samochodzie Kompatybilność z systemem Android - podłącz i słuchaj muzyki zapisanej na zewnętrznym urządzeniu bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji AppRadio Mode + - AppRadio Mode + zezwala na obsługę aplikacji zewnętrznych z poziomu samochodowego systemu rozrywki.

Odbywa się to przez podłączenie do niego iPhone’a albo smartfona z systemem Android przez przewód USB (nie wszystkie urządzenia z systemem Android są obsługiwane). Spotify - Dzięki spotify, starczy podłączyć smartfon za pośrednictwem USB albo Bluetooth,przeglądać ulubione listy odtwarzania, albumy, utwory i artystów.

Wejście USB - możesz podłączyć zewnętrzne urządzenia źródłowe lub nośniki pamięci zawierające muzykę, a oprócz odtwarzania, gniazdo USB zapewni ładowanie baterii podłączonego urządzenia Waze - Waze to społecznościowa aplikacja z nawigacją GPS, oferująca dostęp do map, aktualnych informacji na temat ruchu drogowego i innych danych wyświetlanych na sporym ekranie urządzenia multimedialnego kompatybilnego z systemem Pioneer.

Podświetlenie - możesz zespoić podświetlenie przycisków i wyświetlacza do oświetlenia wnętrza Twojego samochodu mając do wyboru paletę 210,000 odcieni. Made for iPod / iPhone - Dzięki odtwarzaczowi iPod możesz zarządzać urządzeniem i bezpośrednio z deski rozdzielczej samochodu i cieszyć się świetnym dźwiękiem....

Podobne produkty w kategorii Samochodowe odtwarzacze multimedialne