Pioneer AVH-Z5100DAB (4988028395369) Ocena produktu:

od 2449,99 PLN

  • Producent: Pioneer
  • Kategoria: Samochodowe odtwarzacze multimedialne
Oferty (2)
Opis produktu

Android Auto - Pozwala korzystać w samochodzie z funkcji systemu Android w sposób umożliwiający komfortową jazdę, a także automatycznie wyświetla przydatne informacje i organizuje je w czytelne zakładki, które pojawiają się zgodnie z potrzebami użytkownika.

Działanie systemu nie rozprasza uwagi i pozwala skupić się na drodze. Funkcja Android Auto współpracuje z telefonami opartymi na systemie Android 5.0 (Lollipop) lub nowszym. Funkcja ta może nie być dostępna na niektórych urządzeniach i nie jest dostępna w niektórych krajach i regionach.

Wejście USB - przy pomocy kabla USB można podłączyć dowolne urządzenie w celu jego naładowania lub z myślą o czystym i znacznym brzmieniu muzyki. Tryb AppRadio + - AppRadio Mode+ umożliwia obsługę aplikacji zewnętrznych z poziomu samochodowego systemu rozrywki.

Odbywa się to przez podłączenie do niego iPhone’a lub smartfona z systemem Android poprzez przewód USB (nie wszystkie urządzenia z systemem Android są obsługiwane). Spotify - Dzięki aplikacji Spotify starczy podłączyć swój smartfon i wygodnie oglądać ulubione playlisty, albumy, utwory i wykonawców z poziomu radioodtwarzacza.

WazeWaze - to społecznościowa aplikacja z nawigacją GPS, oferująca dostęp do map, aktualnych danych na temat ruchu drogowego oraz innych informacji wyświetlanych na pokaźnym ekranie urządzenia multimedialnego kompatybilnego z systemem Pioneer.

Podświetlenie - możesz dopasować podświetlenie przycisków i wyświetlacza do oświetlenia wnętrza Twojego samochodu posiadając do wyboru paletę 210,000 odcieni. Współpracuje z urządzeniami iPod/iPhone - Dzięki funkcji bezpośredniego sterowania urządzeniami iPod i iPhone można nimi sterować bezpośrednio z tablicy rozdzielczej i cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości.

DAB+ - Dzięki zastosowanemu tunerowi radia cyfrowego można słuchać swoich ulubionych stacji radiowych w przejrzyście czystej cyfrowej jakości dźwięku. Siri Eyes Free - korzystaj z zalet aplikacji Siri podłączonego iPhone za pośrednictwem systemu nagłośnienia w samochodzie 13-pasmowy korektor dźwięku - pozwala na skrupulatne dopasowanie charakterystyki odtwarzanego dźwięku do własnych potrzeb.

FLAC - Odtwarzanie plików dźwiękowych w bezstratnym formacie FLAC pozwala słuchać w samochodzie muzyki w jakości CD, bez konieczności konwertowania plików. Certyfikacja Digital Radio Tick Mark - Producenci radioodbiorników muszą spełniać znikome kryteria i musi to zostać potwierdzone niezależnymi badaniami.

Wszystkie produkty Pioneer, które korzystają z Digital Radio Tick Mark, pozostały niezależnie przetestowane i zatwierdzone, co daje całkowitą pewność przy ich zakupie. Works with Android - zezwala na podłączenie i odtwarzanie muzyki zapisanej na swym urządzeniu bez konieczności instalowania aplikacji.

MIXTRAX EZ - możesz stworzyć nieprzerwany miks z ulubionych nagrań w Twojej bibliotece muzycznej dodając efekty opracowane w oparciu o p...

Podobne produkty w kategorii Samochodowe odtwarzacze multimedialne