• Producent: Vordon
  • Kategoria: Samochodowe odtwarzacze multimedialne

Radio samochodowe HT-869V2 zaopatrzone w ekran LCD oraz nawigacje Radioodtwarzacz HT-869V2 + iOS + Android Radioodtwarzacz wyekwipowany jest w dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7” i rozdzielczości 800x480 pikseli, wejście miniUSB oraz microSD na nośniki danych, moduł GPS z zainstalowaną mapą Europy MapFactor Navigator.

Radio pomiędzy innymi wejście na kamerę cofania. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu, zamontowano moduł Bluetooth, który zezwala na prowadzenie rozmów bez konieczności odrywania rąk od kierownicy.

Moduł obsługuje pomiędzy innymi protokół A2DP, który umożliwia transmisję plików muzycznych z podłączonego smartfona. Przez połączenie smartfona z radiem przewodem USB, radio aktywuje funkcję MirrorLink która kopiuje ekran smartfona, na radioodtwarzacz.Urządzenie ma moduł który pozwala podłączać telefony z systemem IOS które jest idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy iPhone czy innych sprzętów Apple.

Obsługuje dodatkowo Androida. Nawigacja - Mapa Europy W zestawie karta z zainstalowaną nawigacją MapFactor Navigator. Jedna z najistotniej szczegółowych map Polski i Europy. Mapy opierają się na serwisie OpenStreetMap.

W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie szybkości.

gratisowa dożywotnia aktualizacja. Asystent pasa ruchu istotnie wskazuje pas ruchu, który należy zająć przy dojeździe do skrzyżowania, aby nie ominąć skrętu. Bluetooth Radio zastosowany Bluetooth, co pozwala na prowadzenie rozmów w trakcie jazdy samochodem.

Dźwięk z telefonu będzie słyszany w głośnikach, natomiastzewnętrzny mikrofon załączony do zestawu pozwoli na prowadzenie rozmowy bez odrywania dłoni od kierownicy. Urządzenie synchronizuje książkę telefoniczną z telefonem, zapamiętuje historię połączeń,, a także ma funkcję automatycznego odbierania połączeń.

Po pierwszym sparowaniu smartfona, urządzenie samoczynnie łączy się z telefonem. Protokół A2DP zezwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z telefonu. Odtwarzacz muzyki Urządzenie posiada zintegrowany odtwarzacz audio umożliwiający odtwarzanie muzyki np.

z karty microSD, a także możliwość współpracowania z innymi urządzeniami poprzez połączenie Bluetooth. Urządzenie obsługuje m. In. MP3 / WMA / WAV / APE / AAC i FLAC, który jest kodekiem umożliwiającym bezstratną kompresję cyfrowego dźwięku.

W przeciwieństwie do innych kodeków, nie usuwa żadnych danych ze strumienia audio, pozostawiając dźwięk wierny oryginałowi. 10-pasmowy korektor umożliwia dobranie brzmienia do własnych preferencji albo wybranie z predefiniowanych trybów Flat, Pop, Rock, Jazz, konwencjonalny.

MirroLink Dzięki tej funkcji na ekranie radia można zobaczyć zdublowany pulpit z telefonu a przy okazji podładować jego baterię! Model ten jest rozbudowany o moduł IOS który pozwala podłączyć także telefony firmy Apple.

Możesz jednocześnie słuchać komunikatów w nawigacji i muzyki! Ustaw poziom głośności muzyki i ustal jak głośny ma być głos lektora nawigacyjnego. Zminimalizuj okno, przełącz piosenkę i potem znowu powróć do programu nawigacyjnego.

Słuchaj tylko komend nawigacyjnych nie mając na ekranie mapy jedynie np. Panel radia czy odtwarzacza. Wyszukaj osobę, do której chcesz zadzwonić z listy kontaktów - połącz przyjemne z pożytecznym! Kamera cofania CP-2IN1L Kamera Vordon CP-2in1 jest urządzeniem elektronicznym umożliwiającym kierującemu samochodem obserwację pola z tyłu pojazdu podczas realizowania manewrów cofania lub parkowania.

Kamera zapewnia widoczność w dzień jak również w nocy, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki zaimplementowanemu czujnikowi parkowania Vordon CP-2in1 zdalnie mierzy odległość samochodu od przeszkody lub innego pojazdu i sygnalizuje nam niebezpieczeństwo kolizji.

Kamera Vordon CP-2IN1 dzięki zaimplementowaniu nowoczesnego obiektywu rejestruje nad wyraz obszerne pole widzenia za pojazdem aż do 170° dzięki temu parkowanie staje się o niemało łatwiejsze i bardziej staranne.

Jej czułość wynosi 0.1 lux, dzięki temu obraz na monitorze jest pokaźny i nie tworzy tzw. Szumów zakłóceń. Specyfikacja techniczna (Kamera cofania CP-2IN1) Matryca CMOS Rozdzielczość pozioma 400 lini System sygnału PAL / NTSC opcjonalnie Oświetlenie Min.

0,1 LUX Zasilanie 12V DC Kąt widzenia Do 170° Zakres temperatur pracy Od -20 do +70 °C odcień Czarny rozmiary 70 x 30 x 30 mm dodatkowe dane Wodoszczelność Pyłoszczelność dołączone akcesoria kabel AV (6m) wraz z kablem wzbudzającym Buzzer dźwiękowy kabel zasilający pakiet klinów montażowych Przylepiec 3M Wkręty montażowe Instrukcja obsługi Gwarancja 36 miesięcy (gwarancja producenta)

Podobne produkty w kategorii Samochodowe odtwarzacze multimedialne