Qnap ts-451+ 2gb ddr3 Ocena produktu:

od 2199,00 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: QNAP
  • Kategoria: Serwery plików
Oferty (4)
Opis produktu

Wysokowydajny serwer NAS z czterordzeniowym procesorem Intel i wyjściem HDMI pozwala na transkodowanie i wirtualizację na potrzeby użytkowników domowych i w firmach Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na pamięć masową, udostępnianie danych i przetwarzanie multimediów coraz więcej użytkowników poszukuje serwera NAS o wysokiej produktywności i w dostępnej cenie.

Serwer TS-451+ z czterordzeniowym procesorem Intel® to bezkompromisowe, skalowalne i wysokowydajne rozwiązanie pamięci masowej dla użytkowników fachowych. Dzięki inteligentnemu systemowi operacyjnemu QTS 4.2 model TS-451+ jest przystępnym w obsłudze,skutecznym serwerem NAS do kopii zapasowych danych, synchronizacji i udostępniania plików, zdalnego dostępu i aplikacji multimedialnych.

wspaniale nadaje się dla użytkowników, którzy chcą zbudować bezpieczną, prywatną chmurę gwarantującą im nieskomplikowany dostęp do danych. • skutecznośćScentralizowane miejsce do przechowywania plików i kopii zapasowych, z opcją udostępniania i gwarancją szerokiej produktywności• Wirtualne maszynyMożliwość uruchomienia wielu urządzeń wirtualnych z systemami Windows®, Linux®, UNIX® i Android™ bezpośrednio na serwerze przy użyciu Virtualization Station• Container stationMożliwość uruchamiania wielu izolowanych systemów Linux® i pobierania aplikacji kontenerowych przy użyciu Container Station• QsirchSzybkie znajdowanie plików w czasie rzeczywistym dzięki wyszukiwarce Qsirch• Dobra jakośćCiesz się najkorzystniejszą jakością tworzyw audiowizualnych dzięki wyjściu HDMI i gratisowemu pilotowi Serwer TS-451+ działa z 64-bitowym, czterordzeniowym procesorem Intel® Celeron® 2,0 GHz i ma 2 GB/8 GB energooszczędnej pamięci RAM DDR3L (z możliwością zwiększenia do 8 GB) i dwa gniazda gigabitowe LAN umożliwiające odczyt i zapis z prędkością do 225 MB/s w trybie Port Trunking.

Serwer TS-451+ może także automatycznie powiększyć częstotliwość taktowania procesora z 2,0 GHz do 2,42 GHz w sytuacji zadań energicznie wykorzystujących moc obliczeniową. Serwer TS-451+ obsługuje 256-bitowy mechanizm szyfrowania woluminów i folderów, umożliwiając przesyłanie informacji z prędkością do 204 MB/s.

rozszerza to efektywność i bezpieczeństwo systemu, a jednocześnie chroni poufne dane przechowywane na serwerze TS-451+.Specyfikacja: ProcesorQuad-core Intel® Celeron® 2.0GHz (burst up to 2.42GHz)Pamięć systemowa 2GB DDR3L (2GB x 1)Maksymalna pojemność pamięci8GBWnęka dysków4 x 2.5" or 3.5" SATA 6Gb/s, 3Gb/s HDD or SSD; hot swappable traysPort USB2 x USB 3.0 (Front: 1, Rear: 1)2 x USB 2.0 (Rear)Port Gigabit sieci Ethernet2 x RJ45Port 10 Gigabit sieci EthernetbrakWyjście HDMI 1ObudowaTowerWymiary (wys.

x szer. X głęb.)169 x 160 x 219 mmWaga3 kgZasilaczExternal Power Adapter, 90W, 100-240VWentylator1 x 12cm, 12V DC...

Podobne produkty w kategorii Serwery plików