• Producent: ASUSTOR
  • Kategoria: Serwery plików
ASUSTOR AS3202T SIECIOWY SERWER PLIKÓW NAS 4K, 2-DYSKOWY
produktywny i praktyczny serwer NAS z czterordzeniowym procesorem z możliwością odtwarzania 4K AS3202T - wbudowany czterordzeniowy procesor - Obsługa wielu systemów operacyjnych - Sprzętowe wspomaganie szyfrowania danych - Pełny zakres rozwiązań kopii zapasowych - Multimedia w wysokiej rozdzielczości poprzez wyjście HDMI (4K, 1080p) Moc Quad-Core: produktywność najwyższej rangi wyposażony w czterordzeniowy układ procesora Intel Celeron wraz z 2GB pamięci dwukanałowej. Funkcje szybkości zapisu/odczytu to ponad 112 MB/s oraz 110 MB/s przy konfiguracji RAID 1. Wbudowany silnik szyfrowania sprzętowego AES-NI oferuje prędkość zapisu/odczytu na poziomie 112 MB/s i 80 MB/s, co jest zaletą w sytuacji wydajności i bezpieczeństwa. Twoje dane są kompletnie zabezpieczone w momencie przechowywania ich na urządzeniu NAS.
wydajność Dual Channel Modele AS32 obsługują dwukanałowa pamięć i są w stanie płynnie odtwarzać video 4K. Dodatkowo, urządzenia linii AS32 są nie tylko energooszczędne,proponują kombinację skuteczności w cenie, która nie ma sobie równych w swej klasie. Przygotuj się na wyśmienitą, ultra wysoką rozdzielczość filmu 4K w zaciszu własnego domu.
Wspomaganie transkodowania Od dzisiaj nie musisz martwić się o problemy z kompatybilnością, rozdzielczością w trakcie odtwarzania filmów na ekranie telefonu, tabletu albo komputera. Media Converter wykorzystuje szybką i prostą metodę konwersji, która umożliwia wykonywanie zadania konwersji w tle. Wytworna zaimplementowana technologia Hyper-Transcoding została profesjonalnie wyprodukowana poprzez ASUSTOR. Technologia ta wykorzystuje funkcję przyspieszenia sprzętowego procesora Intel, dokonując konwersji plików video o dużo szybciej i prościej aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Korzystanie z Hyper-Transcoding do konwersji plików może zniżyć normalny czas konwersji, co najmniej 10 razy.
Montaż bez zastosowania śrubokręta Serwery ASUSTOR kolekcji AS32 to ponadto nietrudny montaż bez użycia narzędzi. Przesuwane przednie pokrywy i śruby gwintujące umożliwiają łatwą instalację i konfigurację w ciągu kilku minut, bez żadnych dodatkowych narzędzi.
Instalacja aplikacji bez udziału komputera Instalacja aplikacji mobilnej dla telefonów komórkowych zajmuje jedynie 3 kroki! Odnajdowanie urządzenia NAS, inicjalizacja systemu, a także instalacja, zarządzanie energią, aktualizacjami oprogramowania ADM, dane o systemie i o niemało więcej jest o dużo bardziej wygodne za pomocą dostępu w dowolnym momencie dzięki aplikacji ASUSTORA w telefonie komórkowym.
Kompleksowe rozwiązania kopii zapasowych kolekcja sprzętów AS3202T gwarantuje zróżnicowane opcje tworzenia kopii zapasowych oraz możliwość podłączenia do różnorodnych chmur publicznych takie jak Amazon S3, DropBox, Google Drive, OneDrive, Box.net, HiDrive, Ralus, WonderBox, xCloud i CrashPlan. Możesz także wykorzystać przeglądarki FTP, pokrywy zewnętrzne dysków twardych USB, zewnętrznych dysków twardych, a także lokalnych kopii zapasowych w celu zapewnienia właściwego cyklu tworzenia kopii zapasowych Twoich danych. Bez względu na to, czy używasz systemu Windows, Mac lub Linux, ASUSTOR zapewnia trafne narzędzia dla potrzeb tworzenia kopii zapasowych.
Centralne repozytorium aplikacji Uwolnij nieograniczony potencjał NAS-a ASUSTORA. Aplikacje, które pochodzą z fabrycznie zainstalowanego urządzenia NAS ASUSTORA to wyłącznie początek. Dla Twojej wygody, możesz przeglądać i pobierać dowolne aplikacje, które Ciebie interesują z centralnego repozytorium aplikacji. Niezależnie od Twoich zainteresowań, budowy strony lub cyfrowego środowiska domowego, centralne repozytorium aplikacji mieści tego, co Ci trzeba. Z ponad 200 niepowtarzalnych aplikacji, App Central proponuje niezmierzoną gamę zastosowań, których wymagasz, by zaspokoić potrzeby w cyfrowym świecie. Poznaj nieograniczone możliwości urządzeń NASÓW ASUSTORA podczas tworzenia spersonalizowanego urządzenia NAS pod Ciebie.
Kompleksowy system monitoringu Martwisz się o pozostawieniu domu bez opieki? Miej podgląd do najważniejszych rzeczy przy użyciu aplikacji Surveillance Center. 4 bezpłatne kanały dla kamer oraz 5 prostych kroków instalacyjnych kreatora pomoże Tobie spersonalizować system monitoringu w optymalnych przedziałach czasowych.
Przywróć swoje ulubione wspomnienia z pomocą galerii zdjęć Niezapomniane wakacje, zjazdy, wesela, ukończenie wyższych studiów, a także sporo więcej. Galeria pomaga organizować w organizowaniu swoich fotografii i filmów ze wszystkich magicznych oraz ważnych momentów w swych życiu. Album znamionuje 5 miniaturek, które umożliwiają wyświetlenie zawartości w mgnieniu oka. Jedno kliknięcie do social media zezwala na natychmiastowe udostępnienie fotografii przyjaciołom, a także rodzinie, podczas gdy aplikacja przenośna AiFoto zapewnia natychmiastową kopię zapasową wszystkich fotografii.
Music Box SoundsGood SoundsGood to internetowy odtwarzacz muzyczny, który może odtwarzać wszystkie utwory przechowywane na dysku NAS przez Internet. Dzięki temu narzędziu można uzyskać dostęp do Twojej muzyki z dowolnego miejsca, a nawet podzielić się swoją linią muzyki z rodziną i przyjaciółmi. Z SoundsGood każdy użytkownik może mieć własną indywidualną linię muzyki i listę odtwarzania. Można na dodatek przesyłać muzykę bezpośrednio z NAS-a do urządzenia przenośnego po zainstalowaniu darmowej aplikacji AiMusic.
Twoje przeznaczone kino: LooksGood LooksGood umożliwia oglądanie wszelkich treści multimedialnych w urządzeniach serii AS32, stwarzając specjalną bazę informacji multimedialnych. Można na dodatek zaprogramować nagrywanie telewizji cyfrowej, gwarantując późniejszy dostęp do programu, który przegapisz podczas jego pierwotnej emisji. Użyj AiVideos do przeglądania kolekcji wideo w urządzeniu NAS. Nie trzeba czekać na zakończenie pobierania w celu wcześniejszego obejrzenia filmu. Starczy wybrać nagranie, by rozpocząć strumieniowanie w wysokiej rozdzielczości 1080p na urządzeniu mobilnym.
iTunes Server. Cała muzyka. Bez ograniczeń Wciąż przechowujesz zbiory muzyczne i filmowe na zróżnicowanych komputerach? zaczyna brakować miejsca na dysku? Serwer iTunes jest tym, czego potrzebujesz. Dzięki serwerowi można przechowywać wszystkie pliki muzyczne i filmy na NAS-ie ASUSTORA oraz strumieniowo oglądać je z dowolnego komputera Mac lub Windows w sieci lokalnej. AirPlay, iOS, zdalne parowanie i listy odtwarzania są w dodatku obsługiwane dla zapewnienia wygody.
Odtwarzacz Hi-Res dla Twojego sprzętu DSD ASUSTOR jest nadal liderem w branży i jedyną marką na świecie, która wspiera strumieniowanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości - 11,2Mhz. Aplikacja odtwarzacza Hi-Res w połączniu z linią AS32 - wysokiej klasy transkodowania DSD zapewnia niesamowite wrażenia odsłuchowe, które pozwalają usłyszeć subtelne , a także pełny zakres intensywny swojej ulubionej muzyki, jakbyś był podczas koncertu na żywo. Odtwarzacz Hi-Res pozwala także utworzyć folder w celu udostępnienia muzyki do podzielenia się swoją linią muzyki w wysokiej rozdzielczości z rodziną i przyjaciółmi.
nieśmiertelny design Urządzenia serii AS3202T przedefiniowały estetykę NAS-ów. Stylowa zakończona diamentowa pokrywa czyni urządzenie szykownym w każdym pomieszczeniu.
Sprzętowe wsparcie szyfrowania informacji Bezpieczeństwo danych to priorytet dla ASUSTOR. Linia AS32 zastosowany moduł sprzętowego szyfrowania informacji, co pozwala na pełne zabezpieczenie informacji od momentu jak tylko serwer zacznie gromadzić dane. Zastosowany moduł umożliwia osiągnięcie przepustowości na poziomie 111MB/sek. (odczyt) i 79MB/sek. (zapis), co jest trafnym skutkiem do wygodnej pracy z zabezpieczonymi danymi.
Domowe centrum rozrywki Zbuduj kompletne domowe centrum rozrywki wykorzystując serwer ASUSTOR NAS. Z wbudowanym interfejsem HDMI, i wieloma multimedialnymi aplikacjami skorzystaj z zasobów multimedialnych podłączając serwer bezpośrednio do TV Full HD, również amplitunera. Oprócz obsługi multimediów w wysokiej rozdzielczości (4K) ASUSTOR oferuje niemało aplikacji multimedialnych jak serwer multimediów DLNA/UPnP czy iTunes. Produktywność urządzenia zezwala na przeglądaniu multimediów równocześnie na dużym ekranie TV jak i na śladowym ekranie urządzenia mobilnego jak TV czy tablet.
ekskluzywna zdalna aplikacja dla Kodi: AiCast AiCast pozwala kontrolować aplikację Kodi/XBMC zainstalowaną na wielu urządzeniach NAS ASUSTOR z dowolnego miejsca. Dzisiaj można odtwarzać filmy, muzykę i zdjęcia z zdalnym wyświetlaniem treści dla Twojej rodziny w domu, nawet, jeśli nie wiedzą, jak korzystać z NAS-a, w trakcie gdy Ty jesteś daleko od samego urządzenia.
Aplikacje przenośne elitarna technika ASUSTOR Cloud Connect pozwala na podłączenie Ciebie do serwera NAS z dowolnego urządzenia mobilnego w celu uzyskania dostępu i udostępnienia plików. Aplikacje przenośne ASUSTOR zapewniają funkcje zabezpieczające przy pomocy kodu w celu ochrony , a także prywatności. Urządzenie wspiera dodatkowo połączenia HTTPS dla rozszerzenia bezpieczeństwa w trakcie komunikacji urządzenia końcowego z NAS-em.
Lokalny streaming z portalem ASUSTOR Podłącz NAS do telewizora przy pomocy kabla HDMI i przygotuj się do korzystania z cyfrowej rozrywki na pokaźnym ekranie za pomocą portalu ASUSTOR. Bez konieczności włączania komputera, możesz oglądać filmy, słuchać muzyki, oglądać strony internetowe, a także przeglądać monitoring. Łatwość kontroli urządzenia: - Kontrola za pomocą oficjalnego pilota ASUSTOR - Kontrola przy pomocy aplikacji AiRemote - Kontrola za pomocą klawiatury i myszy USB
Jeszcze bardziej niezawodny z serwisem technologicznym ASUSTOR przedłużył okres gwarancji na wszystkie swoje produkty do trzech lat, wyszczególniając obsługę klienta, jako ogromny priorytet. Jest to misją firmy ASUSTOR do dalszego zapewnienia swoim klientom artykułów o najwyższej, jakości wraz z najszczególniej bezusterkową, pomocną obsługą posprzedażową i wsparciem technologicznym.

atrybuty:
Długość: 218 mm
Szerokość: 102 mm
Wysokość: 165 mm
Maksymalna rozdzielczość video: 3840 × 2160 (4K) px
Model procesora: Intel Celeron 1.6GHz Quad Core (burst up to 2.08~2.24 GHz)
liczba portów: LAN - 1GB X1
rodzaj obudowy: Tower
Waga: 1.17 kg
Sprzętowe szyfrowanie: Tak
Sprzętowe transkodowanie wideo: H.264 (AVC)
MPEG-4 Part 2
MPEG-2
VC-1
Pamięć RAM: 2GB DDR3L (bez możliwości rozszerzenia)
Obsługiwane dyski HDD: 3.5" SATA II/ III x 2
Maksymalna obsługiwana objętość logiczna: 20 TB (10 TB HDD X2)
Obsługa jednego woluminu obszerniejszego niż 16TB: Tak
Sloty rozszerzające PCIe: -
pobór mocy (w trakcie pracy): 16.4 W
zużycie mocy (hibernacja dysku): 7.75 W
zużycie mocy (tryb uśpienia): 0.79 W
Obsługa trybów RAID: Pojedynczy dysk
JBOD
RAID 0
RAID 1
Maksymalna ilość grup: 512
Maksymalna ilość współdzielonych folderów: 512
Maksymalna liczba połączeń: 512
Maksymalna liczba zleconych backupów: 80
Wsparcie dla VMware: -
Wsparcie dla Citrix: -
Wsparcie dla Hyper-V: Tak
Nie
Maksymalna liczba jednoczesnych zadań pobierania: 4
Serwer VPN: Tak
Maksymalna liczba obsługiwanych kamer (z dodaną licencją): 16
Maksymalna liczba wyświetlanych kanałów równocześnie na lokalnym wyświetlaczu: 4
Oprogramowanie: ASUSTOR Portal
Centrum pobierania
Chrome
Dropbox
FTP Explorer
Google Drive
HiDrive Backup
Mail Server
Netflix
Plex Media Server
SoundsGood
Spotify
YouTube
iTunes
Komunikacja: Odbiornik podczerwieni
Funkcje: Centrum Monitoringu na lokalnym monitorze
Galeria zdjęć
Zasilanie: Zewnętrzne 65W x1 100V-240V AC
Złącza: HDMI 1.4b
USB 3.0 typ-A x3
Maksymalna ilość uzytkowników: 4 096
Max LUN: 256
Maksymalna ilość połączeń serwera VPN: 30
Max targets: 256

Podobne produkty w kategorii Serwery plików