• Producent:
  • Kategoria: Serwery plików

Wszechstronny, potężny i kompaktowy serwer pamięci masowej Wysoce sprawny 1-kieszeniowy serwer NAS dla śladowych biur i użytkowników domowych. Serwer Synology DS118 jest zaopatrzony w nowy, 64-bitowy, czterordzeniowy procesor, dzięki czemu zapewnia wysoką prędkość transmisji informacji i 10-bitowe transkodowanie wideo 4K H.265 na bieżąco.

perfekcyjne rozwiązanie do zarządzania plikami, a także ich udostępniania File Station to oparte na sieci Web, prędkie i bezpieczne narzędzie do zarządzania, umożliwiające łatwą obsługę typu „przeciągnij i upuść" bez konieczności złożonej konfiguracji na komputerach Mac i PC.

progresywne narzędzia do wyszukiwania i filtrowania upraszczają porządkowanie i udostępnianie plików. Żeby zapewnić pełną zgodność, serwer plików DS118 obsługuje następujące protokoły: AFP, FTP, iSCSI, NFS, SMB i WebDAV.

Synchronizacja plików między urządzeniami zestaw Cloud Station zezwala na synchronizację danych w czasie rzeczywistym na wszelkich urządzeniach i innych serwerach Synology NAS. Inteligentna obsługa wersji zachowuje najważniejsze wersje plików, co gwarantuje stosowne użycie przestrzeni dyskowej.

Łatwy dostęp do plików z QuickConnect Dostęp do plików na serwerze Synology NAS za pośrednictwem Internetu bez problemów związanych z konfiguracją reguł przekierowania portów, DDNS czy innych nieprzystępnych ustawień sieciowych.

Funkcja QuickConnect pozwala na nawiązywanie połączeń przy użyciu bezpiecznego, wybranego adresu, dzięki czemu możesz natychmiast uzyskać dostęp do multimediów i plików roboczych na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu, bez dodatkowych opłat.

Serwer multimediów 4K Uzyskaj dostęp i przesyłaj ulubioną zawartość 4K w dowolnym miejscu i czasie. Serwer plików DS118 obsługuje 10-bitowe transkodowanie online 4K H.265. Przy pomocy aplikacji Video Station i DS video można konwertować i odtwarzać filmy 4K z komputera, urządzenia mobilnego i innych odtwarzaczy multimediów, które nie obsługują formatów Ultra HD.

Oparty na systemie Synology DSM Interfejs DSM - nagradzany system operacyjny z instynktownym interfejsem i szeregiem innowacyjnych funkcji. Surveillance Station - kompletne rozwiązanie monitoringu do rejestrowania, monitorowania i zarządzania.

Bezpieczeństwo - regularnie aktualizowane, zintegrowane narzędzia bezpieczeństwa bronią urządzenia przed najnowszymi zagrożeniami. Kopia zapasowa komputera osobistego - uproszczone rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych na komputerach Mac i PC, a także urządzeniach przenośnych.

Integracja z chmurą publiczną - łatwe tworzenie kopii zapasowych i synchronizacja danych pomiędzy kontem w chmurze publicznej i serwerem NAS. Multimedia - Kompletne rozwiązanie multimedialne zarządzania, przesyłania strumieniowego i odtwarzania....

Podobne produkty w kategorii Serwery plików