• Producent:
  • Kategoria: Serwery plików

genialne centrum rozrywki Zaprojektowany z myślą o entuzjastach multimediów serwer DS218play obsługuje transkodowanie treści 4K Ultra HD w czasie rzeczywistym. Dzięki scentralizowanemu zarządzaniu serwer DS218play świetnie pasuje do udostępniania plików i tworzenia niezawodnych kopii zapasowych dla wszelkiego typu sprzętów.

Oglądaj filmy 4K na urządzeniach przenośnych Dostęp do i przesyłanie strumieniowe treści multimedialnych 4K z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Serwer plików DS218play obsługuje transkodowanie video 4K na żywo za pomocą aplikacji Video Station i DS video, umożliwiając natychmiastową konwersję filmów 4K i ich odtwarzanie na telewizorze, smartfonie i innych odtwarzaczach multimedialnych, które same w sobie nie obsługują formatów Ultra HD.

Potęga multimediów Narzędzie Video Station upraszcza zarządzanie i organizowanie filmów, seriali i domowych filmów video, jak na dodatek ich przesyłanie strumieniowe na komputery, smartfony i odtwarzacze multimedialne.

Narzędzie Photo Station zezwala na produktywne organizowanie i udostępnianie fotografii i albumów i łatwą komunikację z innymi przy użyciu etykiet, komentarzy i innych narzędzi. Audio Station to osobiste centrum muzyczne, umożliwiające inteligentne sortowanie i organizowanie plików muzycznych przystępne przesyłanie strumieniowe do maszyn obsługujących funkcję Google Cast.

Narzędzie Audio Station obsługuje formaty bezstratne, gwarantując perfekcyjną jakość dźwięku. Bezproblemowa integracja z urządzeniami mobilnymi Aplikacje mobilne Synology (DS Audio, DS Photo, DS Video) zostały wytwarzane z myślą o zapewnianiu prędkiego i bezpiecznego dostępu do informacji z dowolnego miejsca.

Łatwy dostęp do plików z QuickConnect Dostęp do plików na serwerze Synology NAS za pośrednictwem Internetu bez problemów związanych z konfiguracją reguł przekierowania portów, DDNS czy innych trudnych ustawień sieciowych.

Funkcja QuickConnect zezwala na nawiązywanie połączeń przy użyciu bezpiecznego, wybranego adresu, dzięki temu możesz natychmiast uzyskać dostęp do multimediów i plików roboczych na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu, bez dodatkowych opłat.

Oparty na systemie Synology DSM Interfejs DSM - nagradzany system operacyjny z instynktownym interfejsem i szeregiem zaawansowanych funkcji. Integracja z chmurą publiczną - nietrudne tworzenie kopii zapasowych i synchronizacja danych pomiędzy kontem w chmurze publicznej i serwerem NAS.

Bezpieczeństwo - regularnie aktualizowane, zintegrowane narzędzia bezpieczeństwa chronią urządzenia przed najnowszymi zagrożeniami. Kopia zapasowa komputera osobistego - uproszczone rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych na komputerach Mac i PC i urządzeniach przenośnych.

Serwer plików i zarządzanie plikami - zaawansowane wbudowane usługi zarządzania i udostępniania plików. Cloud Station Suite - synchronizuj informacje różnorodnych platform samoczynnie, wyko...

Podobne produkty w kategorii Serwery plików