Apple AirPods Ocena produktu:

od 729,00 PLN

oszczędzasz do 27%

  • Producent: Apple
  • Kategoria: Słuchawki
  • Rodzaj połączenia: bezprzewodowe
  • Typ: douszne
Oferty (3)
Opis produktu
Słuchawki douszne APPLE AirPods MMEF2ZM/A
Bezprzewodowe. Momentalne. Bajeczne.

Wyjmujesz je z etui gotowe do działania z każdym urządzeniem. Wkładasz do uszu i natychmiast łączą się ze źródłem dźwięku. A kiedy zaczynasz mówić, przekazują Twoje słowa czysto i bez zakłóceń. Tak działają AirPods – niesłychana kompozycja absolutnej prostoty i wyrafinowanej technologii. Biała magia.Słuchawki bezprzewodowe. Wreszcie nic się nie plącze.

AirPods kojarzysz z urządzeniem jednym stuknięciem. Odtąd startują automatycznie, od razu połączone z odtwarzaczem. Korzystanie z nich jest równie proste. Wyczuwają, kiedy masz je w uszach i przestają grać, kiedy wyjmujesz. A wszystkie dźwięki brzmią fantastycznie, niezależnie od tego, czy odtwarzasz je z iPhone'a, Apple Watch, iPada czy Maca.

Bateria na 24 godziny.

AirPods działają przez 5 godzin bez doładowywania, co jest rekordowym osiągnięciem. A dzięki kolejnym ładowaniom z etui czas działania jest dłuższy niżeli 24 godziny, więc na pewno nie zabraknie im energii wcześniej aniżeli Tobie. Chcesz je ekspresowo podładować? Zaledwie kwadrans w etui wystarczy na 3 godziny słuchania. A aby sprawdzić poziom naładowania baterii, po prostu zbliż AirPods do iPhone'a.

Co słychać? Wszystko.

Każdy akord i każdy akustyczny szczegół. Niezależnie czy słuchasz muzyki, oglądasz film, czy robisz coś jeszcze innego, AirPods za każdym razem przenoszą bogaty, wysokiej jakości dźwięk w formacie AAC. A dwa mikrofony formujące wiązkę akustyczną eliminują szum otoczenia, dzięki czemu wyśmienicie Cię słychać, gdy rozmawiasz poprzez telefon.

Podłączysz samoczynnie. Przełączysz prędko.

AirPods automatycznie łączą się z każdym z Twoich maszyn Apple. Równoległe skojarzenie z iPhonem i Apple Watch pozwala w jednej chwili przełączać się pomiędzy tymi źródłami. A jeśli chcesz posłuchać czegoś z Maca albo iPada, po prostu wybierz AirPods na tych urządzeniach.

Bezprzewodowe. Niezwłoczne. Bajeczne.

Wyjmujesz je z etui gotowe do działania z każdym urządzeniem. Wkładasz do uszu i natychmiast łączą się ze źródłem dźwięku. A kiedy zaczynasz mówić, przekazują Twoje słowa czysto i bez zakłóceń. Tak działają AirPods – niesłychana kombinacja absolutnej prostoty i wyrafinowanej technice. Biała magia.Słuchawki bezprzewodowe. Wreszcie nic się nie plącze.

AirPods kojarzysz z urządzeniem jednym stuknięciem. Odtąd startują samoczynnie, od razu połączone z odtwarzaczem. Korzystanie z nich jest równie proste. Wyczuwają, kiedy masz je w uszach i przestają grać, kiedy wyjmujesz. A wszystkie dźwięki brzmią fantastycznie, niezależnie od tego, czy odtwarzasz je z iPhone'a, Apple Watch, iPada czy Maca.

Bateria na 24 godziny.

AirPods działają przez 5 godzin bez doładowywania, co jest rekordowym osiągnięciem. A dzięki kolejnym ładowaniom z etui czas działania jest dłuższy niż 24 godziny, więc na pewno nie zabraknie im energii wcześniej aniżeli Tobie. Chcesz je błyskawicznie podładować? Zaledwie kwadrans w etui wystarczy na 3 godziny słuchania. A aby sprawdzić poziom naładowania baterii, po prostu zbliż AirPods do iPhone'a.

Co słychać? Wszystko.

Każdy akord i każdy akustyczny detal. Niezależnie czy słuchasz muzyki, oglądasz film, czy robisz coś jeszcze innego, AirPods za każdym razem przenoszą bogaty, wysokiej jakości dźwięk w formacie AAC. A dwa mikrofony kształtujące wiązkę akustyczną eliminują szum otoczenia, dzięki czemu perfekcyjnie Cię słychać, gdy rozmawiasz poprzez telefon.

Podłączysz automatycznie. Przełączysz błyskawicznie.

AirPods automatycznie łączą się z każdym z Twoich maszyn Apple. Równoległe skojarzenie z iPhonem i Apple Watch pozwala w jednej chwili przełączać się między tymi źródłami. A jeśli chcesz posłuchać czegoś z Maca lub iPada, po prostu wybierz AirPods na tych urządzeniach.

Podobne produkty w kategorii Słuchawki