JBL E40 Ocena produktu:

od 299,00 PLN

  • Producent: JBL
  • Kategoria: Słuchawki
  • Impedancja: 32 om
  • Mikrofon: tak
  • Rodzaj połączenia: bezprzewodowe
  • Typ: nauszne
Oferty (3)
Opis produktu

Następna generacja nausznych słuchawek stereo znamionujących się legendarnym dźwiękiem JBL, łącznością Bluetooth® z funkcją dzielenia się muzyką ShareMe™ w stylowym i nowoczesnym wykonaniu.

Rozmiłuj swoje uszy bogatym dźwiękiem JBL: szerokie głośniki o średnicy 40 mm z funkcją PureBass otaczają uszy i dostarczają szerokich doznań estradowych połączonych z transparentnością i precyzją. Technologia Bluetooth® zezwala na bezprzewodowe łączenie z urządzeniami inteligentnymi, natomiast dostępna pod jednym przyciskiem technika JBL zapewnia krystaliczne połączenie z urządzeniem bezprzewodowym w celu uzyskania istotnego połączenia głosowego. Zaimplementowana funkcja ShareMe™ zezwala na dzielenie się muzyką z innymi poprzez bezprzewodowe przesyłanie strumienia muzyki do innych słuchawek z funkcją ShareMe™ Natomiast zastosowany akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania pozwala rozkoszować się 16 godzinami nieustannego słuchania muzyki. Funkcjonalny pałąk i zawiasy 3D gwarantują komfort przy długotrwałym użytkowaniu. Miękkie nausznice pokryte nienaturalną skórą ukołyszą Twoje uszy zapewniając komfort przez cały dzień i podwyższony poziom pasywnej redukcji szumów. Wykwintne wzornictwo słuchawek E40BT, a także cztery unikalnych wersji kolorystycznych powodują wrażenie wizualne spektakularne jak nadzwyczajna jakość dźwięku.

technologia Bluetooth® umożliwiająca bezprzewodowe rozmowy i strumieniowe odtwarzanie muzyki. Wbudowana technika ShareMe™ umożliwia jednoczesne bezprzewodowe słuchanie muzyki na dwóch parach słuchawek z funkcją ShareMe™.

E40BT to stylowe słuchawki bezprzewodowe stanowiące znakomite uzupełnienie urządzenia przenośnego lub tabletu. Stanowią one też ośrodek towarzyski: dotknij nausznicy, żeby włączyć funkcję ShareMe i przesyłaj muzykę strumieniowo do innych słuchawek z funkcją ShareMe™. Słuchawki E40 to "koncert dla dwojga"

zastosowany litowo-jonowy akumulator ładowany poprzez USB zapewnia 16 godzin bezustannego słuchania muzyki. Po wyczerpaniu akumulatora załączony przewód audio pozwala na słuchanie w trybie pasywnym.

Słuchaj cały dzień, ładuj w nocy. Wbudowany akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania zagwarantuje zasilanie słuchawek E40 proponując 16 godzin najkorzystniejszej w klasie jakości słuchania. W sytuacji rozładowania akumulatora dołączony kabel audio z wtykiem 3,5 mm pozwala słuchać dźwięku w trybie pasywnym. Załączony jest ponadto przewód do ładowania ze złączem mikro-USB.

Umieszczony w nausznicy mikrofon z funkcją eliminacji odbić umożliwiający prowadzenie widocznych rozmów głosowych bez wykorzystania dłoni.

Słuchawki E40BT łączą Cię z innymi bez zbędnych utrudnień. Nietrudne i proste przejście od słuchania muzyki do prowadzenia rozmów przez jedno naciśnięcie przycisku. Prowadzenie rozmów głosowych przy pomocy wbudowanego mikrofonu z wyraźnym i przejrzystym połączeniem dzięki technologii eliminacji odbić.

Rozpoznawalna jakość dźwięku JBL z charakterystyką PureBass i powiększonymi głośnikami 40 mm oznaczają pełne pasmo dźwięku z niczym nieograniczoną przezroczystością i solidnymi basami.

Słuchawki E40BT oferują bezkompromisową jakość tonów wysokich i bogate tony niskie. Wysoka jakość dźwięku przejawia się szerokim pasmem przenoszenia od 20 Hz do 22 kHz. Głośniki o wielkiej średnicy w połączeniu z charakterystyką PureBass są gwarancją intensywnych i niezakłóconych doznań akustycznych zgodnie z hasłem "Hear the Truth".

ergonomiczny pałąk i nausznice z teksturą ze skóry sztucznej gwarantują ultrakomfortowe dobranie i wydajną izolację od hałasów otoczenia.

Lekki i praktycznie zaprojektowany pałąk oraz miękkie nausznice wykładane nienaturalną skórą ukołyszą Twoje uszy zapewniając komfort wykorzystywania przez cały dzień, a także odseparowanie hałasów ze świata zewnętrznego. Trójwymiarowe zawiasy obrotowe ułatwiają wyśmienite przypasowanie każdej z nausznic, a także niezrównany komfort noszenia.

Asertywna, nowoczesna stylistyka w czterech zestawieniach kolorystycznych.

Przyciągające spojrzenia progresywne wzornictwo słuchawek E40BT, a także cztery niebanalnych opcji kolorystycznych sprawiają niesamowite wrażenie.


dane technologiczne:

Głośnik: 40mm

Pasmo przenoszenia: 20 - 22kHz

SPL max: 114dB @ 30mW

Impedancja: 32 ohms

Złącze: 3.5mm jack

Pasmo BT: 2.402 - 2.480GHz

Moc transmitera BT: <4dBm

Modulacja transmitera BT:GFSK n/4 DQPSK 8-DPSK

Wsparcie BT 3.0, A2DP v1.3, AVRCP v1.5, HFP v1.6, HSP v1.2

SPL max: 115dB @ 30mW

Nominalna moc wejściowa: 30mW

Czułość mikrofonu: -42dBV/Pa @ 1kHz

typ baterii: Lithium polymer (3.7V, 610mAh)

Czas pracy (odtwarzanie muzyki): 16h

Czas pracy (rozmowy): 24h

Waga: 0,205kg

Podobne produkty w kategorii Słuchawki