Gigant Śmieciarka - Wader (5900694670167)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Wader
  • Kategoria: Śmieciarki

Gigant śmieciarka Farmer 67016

Fabryka Zabawek WADER jest obecna na rynku od ponad 27 lat. Producent należy do ścisłej czołówki polskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Zabawki nie tylko są kolorowe, użyteczne, trwałe i bezpieczne,z reguły mają części edukacyjne. Najwyższą jakość zabawki zawdzięczają wykorzystywaniem do produkcji tylko najkorzystniejszych surowców, barwników i innych , a także nowoczesnych sprzętów i technologii.

Limitowana wersja Gigant śmieciarki - "Razem sprzątamy, Ziemi pomagamy"! Masywna, wytrzymała śmieciarka o udźwigu 50 kg. Śmieciarka wyekwipowana jest w ruchomy podnośnik do opróżniania kontenerów, posiada otwieraną tylną klapę. Auto z przodu ma zaczep oraz uchwyt do przytrzymania się przez dziecko w trakcie siadania na śmieciarce.

Długość śmieciarki: 65 cm

Model cechujący się masywną konstrukcją i ogromną wytrzymałością. Auto, o długości 65 cm i maksymalnej nośności 50 kg, zaopatrzone jest w kontener na śmieci, ruchomy podnośnik umożliwiający opróżnianie kontenera, a także otwieraną tylną klapę, dzięki której można ładować do auta przedmioty. Całość wyprodukowana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, opornego na warunki atmosferyczne, dzięki temu zabawkę poprzez cały rok można przechowywać np. W ogródku czy na balkonie.

towar jest bezpieczny.

posiada atesty.

wytworzony w Polsce.

Zabawka z linii Gigant Truck dedykowane jest dla dzieci w wieku 3+.
Układ odcieni zabawek może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.
Auto nie dekoratywnego kartonika.

OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić niewielkie komponenty. Niebezpieczeństwo zadławienia. Nie wkładać do ust. Nie służy do przewożenia dzieci. Możliwość wypadnięcia. Niebezpieczeństwo uszkodzenia ciała. Proszę zlikwidować wszystkie części opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany barw i szczegółów technologicznych. Producent: P.P.H. Wader – Woźniak Sp. Z o.o. Ul. Rudna 30; PL 42-530 Dąbrowa Górnicza, POLSKA.

Podobne produkty w kategorii Śmieciarki