• Producent: Lena
  • Kategoria: Śmieciarki

Lena Śmieciarka 74 cm to gigantyczny pojazd z interesującymi funkcjami dla niepokaźnych wielbicieli motoryzacji. Podaruj swemu maluszkowi duży samochód, który zagwarantuje pozytywne emocje i dużo radości. Atutem zabawki Lena są ruchome, a także konkretna budowa.

Dzieci mogą siadać na śmieciarce i przemieszczać się po płaskich powierzchniach. Ten samochód będzie spełnieniem marzeń Twojego synka. Zabawka zachwyci podnośnikami kubełków i funkcją wysypywania śmieci.

Temat recyklingu nie będzie obcy maluszkom. Dzięki nadzwyczajnej śmieciarce mali pracusie posprzątają miasto i wywiozą odpadki w optymalne miejsce. Śmieciarka zmotywuje dzieci do kreowania pouczających scenek, w których poznają zasady recyklingu.użyteczny pojazd zapewni wielogodzinna zabawę i sporo radości.

Dzieci mogą używać mechanizmu do wysypywania śmieci, a także podnoszenia dołączonych kubełków. Wielką atrakcją podczas zabawy będzie przejażdżka ogromnym samochodem. Odpychając się nóżkami mali kierowcy mogą przemieszczać się po podłodze.

Pomarańczowy pojazd służb sprzątających wygląda szczególnie realnie i namawia do zabawy. Ruchome części sprawią, iż zabawa w kierowców będzie trwała bez końca pokaźna i konkretna konstrukcja umożliwia przejażdżki po podłodze Zabawka firmy Lena atest CE Śmieciarka motywuje do wymyślania wesołych scenek i zabaw w sprzątanie świata W komplecie: Śmieciarka i 2 kubły atrybuty: Wiek dziecka: od 3 lat Maksymalne obciążenie do 50 kg.

Podobne produkty w kategorii Śmieciarki