Soflens 59 - 6 szt. marki Bausch&lomb Ocena produktu:

od 28,99 PLN

oszczędzasz do 42%

  • Producent: Bausch&Lomb
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 6
Oferty (5)
Opis produktu

Soczewki SofLens 59 to miękkie, miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie renomowanej marki z branży optycznej - Bausch Lomb. Materiał Halafilcon B - gwarantuje wysoki poziom uwodnienia soczewki, dzięki temu oczy są stale nawilżone i tym samym widocznie bardziej niepodatne na wysychanie, podrażnienia i idące za tym nieestetyczne zaczerwienienie.

Najwyższej jakości parametry utleniające - soczewki charakteryzują się niezwykle dobrą przepuszczalnością tlenu do rogówki, co przekłada się na jeszcze zdrowsze oczy, a także wyższy komfort codziennego wykorzystywania.

niepodatność na powstawanie osadów - progresywne rozwiązania materiałowe zastosowane w soczewkach sprawiają, że te są stanowczo odporne na powstawanie osadów białkowo-lipidowych. Nie grozi Ci więc nieprzyjemne uczucie ciągłej występowaniu obcego ciała w oku.

dokładne i momentalne dopasowanie do oka - soczewki są w stanie bardzo szybko oraz skrupulatnie związać się do jednostkowego kształtu oraz wymiaru oka, dzięki temu aplikacja jest sprawna i przystępna, a noszenie soczewek jeszcze wygodniejsze.

Równomiernie rozmieszczenie masy - dzięki temu parametrowi powieki lekko, a także łagodnie przesuwają się po soczewkach, nie wywołując efektu przedwczesnego zmęczenia i podrażnienia oka. Jedna para na miesiąc - z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet poprzez cały miesiąc.

Ważne jest jednak, żebyś co wieczór umieścił je w specjalnym płynie asygnowanym do ich pielęgnacji. Charakterystyka soczewek Soflens 59: Soczewki kontaktowe SofLens 59 to wysokiej jakości towar, przeznaczony dla osób dotkniętych takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność, a także dalekowzroczność.

Szkła kontaktowe od Bausch Lomb dedykowane są do miesięcznego wykorzystywania. Pozostały one wytwarzane z najwyższej jakości materiałów - dzięki czemu ich powierzchnia jest wysoce oporna na powstawanie osadów białkowo - lipidowych oraz na osiadanie pyłków i zabrudzeń, a komfort stosowania jest bardzo wysoki przez cały czas ich noszenia - aż do ostatniego dnia.

Najwyższej jakości materiał z którego wytworzono soczewki to Halafilcon B, który w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki (na poziomie 59%), niezwykle wysoki komfort noszenia soczewek oraz utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia w trakcie noszenia szkieł kontaktowych.

ponadto artykuł charakteryzuje się bardzo korzystną przepuszczalnością powietrza do rogówki, dzięki temu pole widzenia jest jak najistotniej czyste, a także niczym niezmącone, a widoczność nad wyraz ostra i znaczna.

W soczewkach Soflens 59 zastosowano także progresywną technologię UniFit gwarantującą równomierne rozmieszczenie masy soczewki, a także nad wyraz łagodne przesuwanie się soczewki po rogówce i pod powiekami - co pozwala uniknąć nieprzyjemnego uczucia tarcia oraz nadmiernej suchości oka, czy także podrażnień.

dodatkowo produkt dzięki zastosowaniu pionierskich technice jest w stanie niezwykle prędko i dokładnie złączyć się do kształtu oraz rozmiaru oka. Zalety soczewek Soflens 59: Komfort, bezpieczeństwo i wygoda używania na najwyższym poziomie; bardzo wysoka odporność na tworzenie się osadów białkowo - lipidowych i powstawanie zabrudzeń, osiadanie bakterii i grzybów; Soczewka pozostaje nieruchoma na oku i nie zaburza ostrości widzenia; Nie powoduje - nad wyraz nieraz spotykanego u osób noszących szkła kontaktowe - efektu suchego oka, gwarantując stosowny poziom nawilżenia; Miesięczny tryb wymiany soczewek sprawia,produkt jest ekonomiczny oraz oszczędny.

Dla kogo soczewki Soflens 59? artykuł asygnowany jest dla każdego klienta zmagającego się z wadami wzroku - takimi jak krótkowzroczność i nadwzroczność i dla osób poszukujących soczewek najwyższej jakości w niezwykle przystępnej cenowo ofercie.

ponadto soczewki zalecane są dla osób, które: posiadają skłonność do częstego występowania zjawiska suchego oka podczas użytkowania soczewek kontaktowych; dynamicznych, uprawiających sport oraz kochających obszerne dawki ruchu; wszelkich tych, którzy preferują soczewki planowanej zamiany, aniżeli szkła jednodniowe.

Pielęgnacja soczewek: Ponieważ soczewki kontaktowe Soflens 59 to artykuł miesięczny do dziennego korzystania - należy otoczyć je szczególną higieną, a także pielęgnacją. Każdego wieczora po usunięciu soczewek z oczu należy przechowywać je w specjalnym pojemniczku wypełnionym płynem do dezynfekcji, a także przechowywania szkieł kontaktowych.

Zaleca się do tego celu płyny z rodziny Clean Active, bądź także każdy inny płyn dostępny w ofercie sklepu. Soczewki dostępne są ponadto w promocyjnym opakowaniu: WYPRZEDAŻ - SofLens 59 - 6 szt. +0,75 wysyłka w 24 godziny dotyczy jedynie mocy ujemnych.

Podobne produkty w kategorii Soczewki kontaktowe