• Producent: Samsung
  • Kategoria: Soundbary

Imponująca moc dźwięku.
widoczne dialogi

asygnowany, środkowy głośnik Soundbara sprawia, iż dialogi w filmach brzmią transparentnie czysto. Świetnie stabilny dźwięk w połączeniu z dobrej jakości obrazem to gwarancja doskonałych wrażeń audio-wizualnych.

Moc niskich tonów

Postaw bezprzewodowy głośnik niskotonowy tam, gdzie zapewni Ci najlepsze wrażenia dźwiękowe i ciesz się głębokim, bogatym basem, bez żadnych kabli.

Efekt dźwięku przestrzennego

Funkcja Surround Sound Expansion sprawia, że dźwięk rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, zapewniając bardziej realistyczne i wciągające wrażenia.

Nauka w służbie dźwięku

Inżynierowie z Samsung Audio Lab w Kalifornii przetestowali i dopracowali Soundbary, by zapewnić świetnie zbalansowany dźwięk, który wypełni całą przestrzeń.

Nauka w służbie dźwięku

Inżynierowie z Samsung Audio Lab w Kalifornii przetestowali i dopracowali Soundbary, aby zapewnić świetnie zbalansowany dźwięk, który wypełni całą przestrzeń.

Jeden pilot

Nie Ci trzeba kilku pilotów. Żeby włączyć/wyłączyć soundbar, zmienić głośność, a choćby kontrolować efekty dźwiękowe, starczy Ci jeden pilot - Smart Control od telewizora Samsung Smart TV.

Streaming muzyki

Soundbar może łączyć się z innymi urządzeniami za pomocą technice Bluetooth. Słuchaj swojej ulubionej muzyki z telefonu albo komputera w wysokiej jakości dźwięku – bez żadnych kabli.

Aplikacja Samsung Audio Remote

Steruj Soundbarem za pomocą aplikacji Samsung Audio Remote zainstalowanej na smartfonie albo tablecie z systemem operacyjnym Android™. Po prostu połącz urządzenia przy pomocy Bluetooth™ i odtwarzaj ulubione piosenki korzystając z jednej aplikacji.

Bezprzewodowy dźwięk przestrzenny

komplet głośników bezprzewodowych Samsung* pozwoli Ci prosto rozbudować domowy system audio bez plątaniny kabli **. Stwórz wielokanałowy system dźwięku przestrzennego podłączając głośniki do Soundbara.

informacje technologiczne

Podobne produkty w kategorii Soundbary