Samsung HW-MS650 (8806088690544)

chwilowy brak towaru

  • Producent: SAMSUNG
  • Kategoria: Soundbary
Rozkoszuj się nieprzeciętnym, mocnym dźwiękiem swych ulubionych filmów i programów
Soundbar z systemem głośników 3.1 wspaniale uzupełni brzmienie telewizora. Uzyskaj autentyczny efekt przestrzenny do filmu, sportu, muzyki i gier. Wywołaj bogatsze, głębsze dźwięki, które powodują, że masz ochotę jeszcze bardziej uczstniczyć w każdej scenie odgrywanej na ekranie telewizora.
Zintegrowany subwoofer zapewniający mocne brzmienie tonów niskich
Dzięki zintegrowanemu subwooferowi głośnik dysponuje mocą niezbędną do wzmocnienia tonów niskich płynących z telewizora, nie zajmując przy tym sporo przestrzeni. W ten sposób użytkownik nie musi szukać miejsca na uzupełniające urządzenie, a mimo to zyskuje szereg ulepszeń w zakresie dynamicznego wzmocnienia basów, które ulepszają brzmienie tonów niskich w trakcie oglądania filmów lub słuchania muzyki.
Bezprzewodowy dostęp do streamingu
Po nawiązaniu połączenia poprzez łącze Wi-Fi możliwe jest korzystanie z całej linii nagrań - zarówno przechowywanych na domowym komputerze, jak i w zasobach serwera lub ulubionego serwisu muzycznego.
Ciesz sie bezprzewodowym przesyłaniem muzyki z innych urządzeń
Nie tylko filmy i programy telewizyjne brzmią lepiej dzięki głośnikowi. Dodatkowo muzyka przechowywana w smartfonie, tablecie czy komputerze PC może być odtwarzana poprzez bezprzewodowe połączenie Bluetooth. Ciesz się przezroczystym brzmieniem bez obaw o zakłócenia sygnału muzycznego przez inne źródła.
Uprość przełączanie i obsługę systemu
Wejście i wyjście HDMI umożliwia jednoczesne podłączenie kilku urządzeń. Dzięki temu głośnik może posłużyć do emisji dźwięku ze wszelkich maszyn podłączonych do telewizora, zapewniając wyższą jakość dźwięku. System wspiera tez HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC), za pośrednictwem którego dźwięk z telewizora jest przesyłany z powrotem do głośnika soundbar.
Zamontuj soundbar na ścianie
Niezależnie od preferencji dotyczących montażu głośnika, soundbar z łatwością wkomponuje się w Twoje wnętrze. Urządzenie można umieścić na półce i zamontować na ścianie. Dzięki swoim gabarytom, soundbar nie zabiera dużo miejsca, za to proponuje nieszablonowy dźwięk, który wypełni Twoją przestrzeń.
Bezprzewodowa synchronizacja dźwięku z telewizorem
Łatwo połącz telewizor i soundbar poprzez Bluetooth z TV Sound Connect* i obsługuj za pomocą jednego pilota.** Brak kabli pozwala zaprezentować smukłe wzornictwo sprzętów, zachowując indywidualny fason mieszkania.

* Kompatybilny jedynie z wybranymi urządzeniami producenta Samsung.
** Pilot do telewizora steruje wyłącznie zasilaniem i poziomem głośności listwy głośnikowej.
ulepszony dźwięk przestrzenny
Funkcja Surround Sound Expansion sprawia, że dźwięk rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, zapewniając bardziej realistyczne i wciągające wrażenia.

Podobne produkty w kategorii Soundbary