• Producent: Auna
  • Kategoria: Sprzęt karaoke

genialna zabawa w karaoke dla niewielkich i znacznych talentów wokalnych: pakiet do karaoke Rockstage LED producenta auna to nieporównywalna atmosfera dyskotekowa we własnych czterech ścianach i zamiana każdego pomieszczenia w rozświetloną scenę.

przez zaimplementowany odtwarzacz CD pakiet do karaoke odtwarza płyty CD, CD-R oraz CD-RW. Odczytuje także nośniki medialne CD+G: dzięki czemu – po podłączeniu do monitora lub telewizora – można odtwarzać płyty CD karaoke z napisami, co niezmiernie pomaga podczas wspólnego śpiewania z ulubionym artystą.

dodatkową możliwością jest podłączenie smartfonów albo tabletów z obsługą Bluetooth: można je podłączyć z dziecinną łatwością i to bez plątaniny kabli. W sytuacji Rockstage LED producenta auna można zobaczyć rytm muzyki: Wielokolorowe diody LED na przedniej stronie i półkula Jellyball na górnej stronie nadają imprezie szczególną atmosferę.

Uzupełnieniem funkcji zestawu są dwa wejścia mikrofonowe jack 6,3 mm z odrębnym regulatorem głośności, dostosowywanym konsekwencją Echo, a także praktyczną funkcją AVC, co zezwala na dopasowanie głośności do otoczenia.

Jeżeli chcemy jeszcze bardziej rozkręcić imprezę, do odtwarzacza karaoke można przez wyjście wideo podłączyć większy ekran (np. Telewizor albo monitor), a poprzez wyjście liniowe podłączyć odtwarzacz do wieży Hi-Fi.

teraz można rozpocząć imprezę! Dla niezapomnianych imprez karaoke: Rockstage LED marki auna. Dostępne barwy: biały, czarny (nr kat. 10032179)

Podobne produkty w kategorii Sprzęt karaoke