• Producent: Auna
  • Kategoria: Sprzęt karaoke

auna ScreenStar to stylowy zestaw do karaoke z napędem CD obsługującym niemało formatów, wieloma możliwościami podłączania i zastosowaną kamerą wraz z ergonomiczną funkcją nagrywania wideo. Nadzwyczajnie nadaje się do wyposażenia pokoju dziecięcego i młodzieżowego, ale także wyśmienicie dla obszernych miłośników karaoke.

wbudowany napęd CD odtwarza oprócz plików MP3 i JPEG także standardowe, cyfrowe formaty. W odróżnieniu od charakterystycznych odtwarzaczy CD, system CD firmy auna odtwarza także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami.

zaimplementowany ekran barwny TFT 9 cm (3,5") ScreenStar producenta auna odtwarza obraz z włożonych nośników informacji w doskonałej jakości, a dźwięk zapewnia wbudowany głośnik szerokopasmowy. Poza tym istnieje możliwość przesłania sygnałów obrazu przez tylne wyjście video cinch do urządzeń zewnętrznych, jak np.

telewizor, rzutnik komputerowy lub monitor. Sygnał audio przesyłany jest poprzez wyjście liniowe do systemów HiFi, wzmacniaczy lub aktywnych kolumn głośnikowych. Jako pakiet do karaoke ScreenStar producenta auna dysponuje dwomaprzystępnymi wejściami mikrofonowymi jack 6,3 mm wraz z odrębnym regulatorem głośności, dostosowywanym efektem Echo i ergonomiczną funkcją A.V.C.

trafne mikrofony znajdują się już w zakresie dostawy i nie trzeba ich dokupować. Szczególną zaletą jest lecz dostosowywana kamera przednia, dzięki której można zapisać na podłączonych kartach pamięci SD w formacie AVI własne występy taneczne i wokalne, a następnie przeglądać i choćby edytować.

poprzez port USB można nie tylko odtwarzać utwory MP3, ale także zapisywać sygnały dźwiękowe z mikrofonu na podłączonych nośnikach danych, jak np. Pendrive lub odtwarzacz MP3. Dzięki lekkiej obudowie system karaoke ScreenStar auna jest prawdziwym członkiem zespołu dla hobbistycznych wokalistów i akrobatów słownych oraz wszystkich innych osób szanujących korzystną zabawę.

Podobne produkty w kategorii Sprzęt karaoke