Effect Środek owadbójczy microtech 500ml. (3830050607723) Ocena produktu:

od 59,00 PLN

oszczędzasz do 50%

  • Producent: EFFECT
  • Kategoria: Środki i akcesoria przeciwko owadom
Oferty (3)
Opis produktunajlepszy preparat na pluskwy, karaluchy, mrówki i inne owady


Effect Micorotech CS to preparat specjalnie tworzony do produktywnego zwalczania pluskiew, mrówek i karaluchów. Nowoczesna formuła środka na pluskwy Effect Microtech CS składa się ze specjalnych mikrokapsułek membranowych. Zamknięty w nich insektycyd uwalnia się przez długi czas gwarantując długotrwały efekt działania nawet do 6 miesięcy od jednorazowego wykorzystania.

Microtech CS stanowi rozwiązanie ostateczne. Jego wydłużony czas działania zapewni Ci spokój i długotrwałe bezpieczeństwo. Używając preparatu Microtech CS nie musisz się już zamartwiać nawrotem roju insektów. Spraw by nieprzyjemny widok owadów stał się przeszłością, do której nie trzeba będzie już więcej wracać.
Zabójczo wydajny
500ml pozwala zabezpieczyć aż 500m2! Dzięki działaniu choćby do 6 miesięcy preparat na pluskwy Effect Microtech CS jest wyjątkowo sprawny. Mądrzej jest użyć 100ml koncentratu w mikrokapsułkach (5l gotowego środka), który działa nad wyraz długo niżeli 1l preparatu konwencjonalnego, który działa jedynie doraźnie i prędko odparuje. To duża oszczędność! w dodatku zawarty w preparacie konkretny synergetyk PBO wzmacnia działanie substancji czynnych, usprawnia jej wnikanie i rozprzestrzenianie się w trudno dostępnych miejscach. PBO spowalnia odparowanie środka owadobójczego i potęguje przywieranie do powierzchni. Dzięki czemu preparat jest niezwykle wydajny i nie wymaga dodawania już żadnych innych środków uzupełniających jego działanie.konwencjonalne preparaty nie mogą się równać z mocą Effect Microtech CS. Działają maksymalnie do kilku tygodni i stają się szybko nieskuteczne, nie rozwiązując przy tym źródła problemu. Dzięki użytej membranie zawarte w preparacie substancje czynne uwalniane są powoli, zabezpieczając bronioną powierzchnię. Mikrokapsułki ściśle przylegają do ciała owadów, co w dodatku powiększa efektywność środka owadobójczego. Insekty mogą przenieść śmiercionośny preparat do gniazd dzięki temu mamy pewność że zginie ich więcej. Zwykłe preparaty nie są nam w stanie tego zagwarantować - działają krótkotrwale i doraźnie.
Nagrodzony za swoją progresywność
Środek owadobójczy Effect Microtech otrzymał nagrodę użytkowników mistrzowskich jako najszczególniej innowacyjny towar w branży DDD na prestiżowych targach ConExPest w 2017.

Zwalcza:

- pluskwy
- prusaki
- karaluchy
- mrówki
- rybiki cukrowe
i inne owady pełzające© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.

Podobne produkty w kategorii Środki i akcesoria przeciwko owadom