• Producent: Elektronik-Star
  • Kategoria: Subwoofery samochodowe

Subwoofer marki Auna to konkretny sprzęt o zabójczej mocy. Podwójny subwoofer Auna CB250-50, przenika, syczy i pluje basem - i dzięki niebieskim podświetleniom wygląda cholernie elegancko. Tą rewelacyjną jakość dźwięku Auna, broni wytrzymała, potężna obudowa.

Niesamowite urządzenie w zaskakująco niskiej cenie. Od samego początku swej działalności inżynierowie i projektanci z Auny kładli szczególny nacisk na jakość basów i niczym opętani dążyli do ciągłego ulepszania swych produktów.

Najmłodsza generacja głośników samochodowych Auna osiągając moc maks. 600 W tylko to potwierdza i wyśmienicie sprawdza się w rozmaitych samochodowych zestawach HiFi. Pod względem designu atrakcyjny, choć nie przesadnie, wygląd głośników przypomina o korzeniach ich projektantów wśród entuzjastów tuningu.

Czarny kosz zestawiony ze metalicznymi elementami stwarza dojrzałą kombinację. Dobra jakość za fantastyczną cenę. Auna jest znana z najkorzystniejszych osiągów i konkretnych obłych basów. Dwie ważne parametry, którymi właśnie odznacza się AB-450.

To wszystko dzięki nierezonującej obudowie, wyrafinowanemu dostrajaniu i dostosowywanemu filtrowi dolnoprzepustowemu. Lubiącym fason Auna udowadnia, że jej dizajnerzy ani nie popadli w kicz ani w przesadny klasycyzm.

Antracytowe, metaliczne i ciemnoczerwone komponenty tworzą spójną kolorystyczną całość, która uwydatnia się dzięki wypolerowanemu aluminium. Max. Moc jest mocą wyjściową, która może dojść do wzmacniacza przez niedługi czas.

Muzyka może być odtwarzana na poziomach głośności z pełnymi dynamiki, wzmacniaczy i głośników zmaja zawsze rezerwe mocy. To pozwala na odtwarzanie krótkoterminowego bodźca (np bęben w muzyce elektronicznej), bez części technicznych, które zostaną uszkodzone.

Podobne produkty w kategorii Subwoofery samochodowe