Lada chłodnicza z szybą giętą i podświetlanym spodem marki Rapa Ocena produktu:

od 5584,82 PLN

oszczędzasz do 24%

  • Producent: Rapa
  • Kategoria: Szafy chłodnicze i mroźnicze
Oferty (16)
Opis produktu

Lada chłodnicza o szerokości 90 cm i długości 152 cm asygnowana do przechowywania i eksponowania produktów żywnościowych w warunkach chłodniczych. Hartowana wygięta szyba czołowa jest podzielona na dwie części (na zdjęciu ukazujemy ladę dłuższą).

Dół lady zaokrąglony i podświetlany w celu spektakularniejszej ekspozycji towarów. Wykorzystanie tego rodzaju szyby proste jej wyjęcie i utrzymanie części ekspozycyjnej w czystości. Część ekspozycyjna jest wykonana ze stali nierdzewnej polerowanej, natomiast obudowa – z blachy malowanej proszkowo na kolor biały.

Blat roboczy – tworzywo. Boki lady – tworzywo ABS. Od strony obsługi lada ma pojemny bezprogowy przechowalnik na produkty ze stali nierdzewnej zamykany dwojgiem drzwi. System chłodzenia grawitacyjny. W wyposażeniu elektroniczny termostat z wyświetlaczem temperatury.

samoczynne odszranianie. Ogumowane stopki z regulacją wysokości. Wykończenia kolorystyczne lady: czerwony, niebieski, zielony, żółty. Osiągalne jest dokupienie do lady uzupełniającego wyposażenia: przegroda części ekspozycyjnej - ruchoma z plexi albo stała ze szkła daje możliwość przechowywania obok siebie mięsa i wędlin oraz artykułów mlecznych przegroda przechowalnika - dzieli część dolną lady na 2 komory półka szklana w części ekspozycyjnej - daje dopełniające miejsce na przechowywanie towarów, raczej nie wymagających silnego chłodzenia blat z blachy nierdzewnej - bardziej wytrzymały W cenę urządzenia wliczono opłatę recyklingową w wysokości 25 zł netto (30,75 zł brutto) zgodnie z art.

41 Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Podobne produkty w kategorii Szafy chłodnicze i mroźnicze