Lada chłodnicza z szybą giętą marki Rapa Ocena produktu:

od 5463,05 PLN

oszczędzasz do 21%

  • Producent: Rapa
  • Kategoria: Szafy chłodnicze i mroźnicze
Oferty (20)
Opis produktu

Lada chłodnicza o szerokości 107 cm i długości 152 cm asygnowana do przechowywania i eksponowania artykułów żywnościowych w warunkach chłodniczych. Część ekspozycyjna jest wyprodukowana ze stali nierdzewnej polerowanej, natomiast obudowa – z blachy malowanej proszkowo.

Blat roboczy – stal nierdzewna. Boki lady – tworzywo PS-HIPS. Lada przystępna w siedmiu kolorach palety RAL: czerwony 3020, pomarańczowy 2004, żółty 1021, niebieski 5002, zielony 6017, szary 7004, czarny 9005.

Hartowana wygięta szyba czołowa jest podzielona na dwie części (na zdjęciu przezentujemy ladę dłuższą). Zastosowanie tego rodzaju szyby proste jej wyjęcie i utrzymanie części ekspozycyjnej w czystości.

Od strony obsługi lada ma pojemny przechowalnik na produkty doszlifowany blachą nierdzewną. System chłodzenia grawitacyjny. W wyposażeniu elektroniczny termostat z wyświetlaczem temperatury. Automatyczne odszranianie.

Osłonięte ogumowane stopki z regulacją wysokości. Podświetlenie korpusu w odcieniu pokrywy. Realne jest dokupienie do lady uzupełniającego wyposażenia: przegroda części ekspozycyjnej - ruchoma z plexi lub stała ze szkła daje możliwość przechowywania obok siebie mięsa i wędlin oraz artykułów mlecznych przegroda przechowalnika - dzieli część dolną lady na 2 komory półka szklana w części ekspozycyjnej - daje uzupełniające miejsce na przechowywanie towarów, raczej nie wymagających silnego chłodzenia W cenę urządzenia wliczono opłatę recyklingową w wysokości 25 zł netto (30,75 zł brutto) zgodnie z art.41 Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Podobne produkty w kategorii Szafy chłodnicze i mroźnicze