Lada chłodnicza z szybą prostą marki Rapa Ocena produktu:

od 5081,13 PLN

oszczędzasz do 25%

  • Producent: Rapa
  • Kategoria: Szafy chłodnicze i mroźnicze
Oferty (30)
Opis produktu

Lada chłodnicza o szerokości 107 cm i długości 122 cm asygnowana do przechowywania i eksponowania artykułów żywnościowych w warunkach chłodniczych. Część ekspozycyjna jest wytwarzana ze stali rdzoodpornej polerowanej, natomiast obudowa – z blachy malowanej proszkowo.

Blat roboczy – stal nierdzewna. Boki lady – tworzywo PS-HIPS. Lada przystępna w siedmiu kolorach z palety RAL: czerwony 3020, pomarańczowy 2004, żółty 1021, niebieski 5002, zielony 6017, szary 7004, czarny 9005.

Hartowana prosta szyba czołowa podzielona na dwie części (na zdjęciu demonstrujemy ladę dłuższą). Wykorzystanie tego typu szyby nieskomplikowane jej wyjęcie i utrzymanie części ekspozycyjnej w czystości.

Od strony obsługi lada ma pojemny przechowalnik na produkty doszlifowany blachą nierdzewną. System chłodzenia grawitacyjny. W wyposażeniu elektroniczny termostat z wyświetlaczem temperatury. Samoczynne odszranianie.

Osłonięte ogumowane stopki z regulacją wysokości. Podświetlenie korpusu LED w kolorze obudowy. Realne jest dokupienie do lady dopełniającego wyposażenia: przegroda części ekspozycyjnej - ruchoma z plexi albo stała ze szkła daje możliwość przechowywania obok siebie mięsa i wędlin i produktów mlecznych przegroda przechowalnika - dzieli część dolną lady na 2 komory półka szklana w części ekspozycyjnej - daje dodatkowe miejsce na przechowywanie produktów, raczej nie wymagających silnego chłodzenia W cenę urządzenia wliczono opłatę recyklingową w wysokości 25 zł netto (30,75 zł brutto) zgodnie z art.

41 Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Podobne produkty w kategorii Szafy chłodnicze i mroźnicze