Rapa Szafa chłodnicza nierdzewna Ocena produktu:

od 2699,97 PLN

oszczędzasz do 67%

  • Producent: Rapa
  • Kategoria: Szafy chłodnicze i mroźnicze
Oferty (9)
Opis produktu

Szafa chłodnicza dwudrzwiowa (dwie komory) z drzwiami przesuwnymi o pojemności użytkowej 1070 l. Pokrywa i wnętrze wykonane ze stali nierdzewne. Szafa chłodnicza 4kl.SCh-ZR 1400/2N ma grawitacyjny system chłodzenia i samoczynne odszranianie.

Cyfrowy ekran temperatury znajduje się pod drzwiami szafy. W wyposażeniu 10 rusztowych plastyfikowanych półek (po 5 w każdej komorze szafy). Chłodzenie w szafie jest zapewnione poprzez energooszczędny hermetyczny układ chłodniczy.

Jednym z jego składników jest skraplacz, który znajduje się za uchylaną kratką maskującą. Regularne czyszczenie skraplacza zagwarantuje długą i bezawaryjną pracę urządzenia. Szafa chłodnicza w tzw. IV klasie klimatycznej może pracować w temperaturze otoczenia do +30oC i wilgotności powietrza około 55%.

Maksymalna temperatura otoczenia pracy urządzenia, która nie prowadzi do uszkodzeń agregatu, wynosi +38oC. Szafa chłodnicza w wykonaniu niestandardowym (nierdzewne elementy) wymaga dłuższego czasu oczekiwania na realizację.

Jest to szafa realizowana na zamówienie. W cenę urządzenia wliczono opłatę recyklingową w wysokości 25 zł netto (30,75 zł brutto) zgodnie z art. 41 Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Podobne produkty w kategorii Szafy chłodnicze i mroźnicze