Szafa chłodnicza przeszklona przelotowa nierdzewna Ocena produktu:

od 5357,88 PLN

oszczędzasz do 40%

  • Producent: Rapa
  • Kategoria: Szafy chłodnicze i mroźnicze
Oferty (18)
Opis produktu

Szafa chłodnicza jednodrzwiowa z przeszklonymi drzwiami od strony obsługi i od strony klienta (przelotowa). Objętość użytkowa 449 l. Przeszklone drzwi z hartowanego szkła otwierane prawostronnie z możliwością zmiany kierunku.

obudowa jak i wnętrze wytwarzane ze stali nierdzewnej. Wykończenie górne frontu ze stali rdzoodpornej. Oświetlenie LED (o barwie białej zimnej lub białej ciepłej) zagwarantuje właściwą ekspozycję przechowywanych produktów.

Szafa chłodnicza SCh-2S 625/2N/W ma wymuszony wentylatorem obieg powietrza w komorze. Samoczynne odszranianie ułatwia pracę obsłudze. Cyfrowy wyświetlacz temperatury znajduje się pod drzwiami szafy. W wyposażeniu 5 rusztowych plastyfikowanych półek.

w sytuacji przechowywania w szafie chłodniczej wyłącznie napoi zaleca się użycie specjalnych, wzmocnionych półek. Chłodzenie w szafie jest zapewnione przez energooszczędny hermetyczny układ chłodniczy.

Jednym z jego elementów jest skraplacz, który znajduje się za uchylaną kratką maskującą. Regularne czyszczenie skraplacza zapewnia długą i bezawaryjną pracę urządzenia. Standardowo urządzenie może pracować w III klasie klimatycznej - do +25ºC.

Szafa chłodnicza w wykonaniu niestandardowym (nierdzewne , a także wentylator) wymaga dłuższego czasu oczekiwania na realizację. Jest to szafa wykonywana na zamówienie. W cenę urządzenia wliczono opłatę recyklingową w wysokości 25 zł netto (30,75 zł brutto) zgodnie z art.

41 Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Podobne produkty w kategorii Szafy chłodnicze i mroźnicze