Szafa chłodnicza przeszklona przelotowa marki Rapa Ocena produktu:

od 4688,15 PLN

oszczędzasz do 44%

  • Producent: Rapa
  • Kategoria: Szafy chłodnicze i mroźnicze
Oferty (63)
Opis produktu

Szafa chłodnicza jednodrzwiowa z przeszklonymi drzwiami od strony obsługi i od strony klienta (przelotowa). Pojemność użytkowa 449 l. Przeszklone drzwi z hartowanego szkła otwierane prawostronnie z możliwością zmiany kierunku.

obudowa malowana proszkowo na odcień biały, wnętrze ze stali nierdzewnej. Wykończenie górne frontu ze stali nierdzewnej. Dno szafy wytworzone ze stali rodzaju lustro. Oświetlenie LED (o barwie białej zimnej lub białej ciepłej) zagwarantuje właściwą ekspozycję przechowywanych produktów.

Szafa chłodnicza SCh-2S 625/NW/W ma wymuszony wentylatorem obieg powietrza w komorze. Samoczynne odszranianie usprawnia pracę obsłudze. Cyfrowy wyświetlacz temperatury znajduje się pod drzwiami szafy. W wyposażeniu 5 rusztowych plastyfikowanych półek.

w sytuacji przechowywania w szafie chłodniczej wyłącznie napoi zaleca się zastosowanie specjalnych, umocnionych półek. Chłodzenie w szafie jest zapewnione poprzez energooszczędny hermetyczny układ chłodniczy.

Jednym z jego składników jest skraplacz, który znajduje się za uchylaną kratką maskującą. Regularne czyszczenie skraplacza gwarantuje długą i bezusterkową pracę urządzenia. Standardowo urządzenie może pracować w III klasie klimatycznej - do +25ºC.

Szafa chłodnicza w wykonaniu niestandardowym (nierdzewne oraz wentylator) wymaga dłuższego czasu wymogi na realizację. Jest to szafa realizowana na zamówienie. W cenę urządzenia wliczono opłatę recyklingową w wysokości 25 zł netto (30,75 zł brutto) zgodnie z art.

41 Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Podobne produkty w kategorii Szafy chłodnicze i mroźnicze