Szafa chłodnicza przeszklona przyścienna nierdzewna Ocena produktu:

od 5126,52 PLN

oszczędzasz do 41%

  • Producent: Rapa
  • Kategoria: Szafy chłodnicze i mroźnicze
Oferty (16)
Opis produktu

Szafa chłodnicza dwudrzwiowa (2 komory) z przeszklonymi drzwiami o obszerności użytkowej 1242 l. Przeszklone drzwi z hartowanego szkła otwierane prawostronnie z możliwością zmiany kierunku. Pokrywa jak i wnętrze wytwarzane ze stali nierdzewnej.

Oświetlenie górne zapewnia właściwą ekspozycję przechowywanych produktów. Szafa chłodnicza SCh-S 1600/2N/W ma wymuszony wentylatorem obieg powietrza w komorze. Samoczynne odszranianie usprawnia pracę obsłudze.

Cyfrowy ekran temperatury znajduje się pod drzwiami szafy. W wyposażeniu 10 rusztowych plastyfikowanych półek (po 5 w każdej komorze szafy). W przypadku przechowywania w szafie chłodniczej tylko napoi zaleca się użycie specjalnych, wzmocnionych półek.

Chłodzenie w szafie jest zapewnione poprzez energooszczędny hermetyczny układ chłodniczy. Jednym z jego elementów jest skraplacz, który znajduje się za uchylaną kratką maskującą. Regularne czyszczenie skraplacza zapewnia długą i niezawodną pracę urządzenia.

Do wyboru klienta 4 barwy plafonu górnego: czerwony, niebieski, żółty, zielony. Standardowo urządzenie może pracować w III klasie klimatycznej - do +25ºC. Szafa chłodnicza w wykonaniu niestandardowym (nierdzewne , a także wentylator) wymaga dłuższego czasu oczekiwania na realizację.

Jest to szafa wykonywana na zamówienie. W cenę urządzenia wliczono opłatę recyklingową w wysokości 25 zł netto (30,75 zł brutto) zgodnie z art. 41 Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Podobne produkty w kategorii Szafy chłodnicze i mroźnicze