Szafa chłodnicza przeszklona przyścienna marki Rapa Ocena produktu:

od 4284,09 PLN

oszczędzasz do 47%

  • Producent: Rapa
  • Kategoria: Szafy chłodnicze i mroźnicze
Oferty (58)
Opis produktu

Szafa chłodnicza dwudrzwiowa (2 komory) z przeszklonymi drzwiami o objętości użytkowej 1070 l. Przeszklone drzwi z hartowanego szkła otwierane prawostronnie z możliwością zmiany kierunku. Pokrywa wyprodukowana ze stali rdzoodpornej, wnętrze z aluminium.

Dno szafy wyprodukowane ze stali nierdzewnej. Oświetlenie górne gwarantuje właściwą ekspozycję przechowywanych produktów. Szafa chłodnicza SCh-S 1400/NZ/W ma wymuszony wentylatorem obieg powietrza w komorze. Samoczynne odszranianie usprawnia pracę obsłudze.

Cyfrowy ekran temperatury znajduje się pod drzwiami szafy. W wyposażeniu 10 rusztowych plastyfikowanych półek (po 5 w każdej komorze szafy). W przypadku przechowywania w szafie chłodniczej tylko napoi zaleca się użycie specjalnych, umocnionych półek.

Chłodzenie w szafie jest zapewnione przez energooszczędny hermetyczny układ chłodniczy. Jednym z jego komponentów jest skraplacz, który znajduje się za uchylaną kratką maskującą. Regularne czyszczenie skraplacza gwarantuje długą i niezawodną pracę urządzenia.

Do wyboru klienta 4 kolory plafonu górnego: czerwony, niebieski, żółty, zielony. Standardowo urządzenie może pracować w III klasie klimatycznej - do +25ºC. Szafa chłodnicza w wykonaniu niestandardowym (nierdzewne , a także wentylator) wymaga dłuższego czasu oczekiwania na realizację.

Jest to szafa wykonywana na zamówienie. W cenę urządzenia wliczono opłatę recyklingową w wysokości 25 zł netto (30,75 zł brutto) zgodnie z art. 41 Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Podobne produkty w kategorii Szafy chłodnicze i mroźnicze