Guerlain kiss kiss creamy shaping lip colour pomadka do ust 321 red passion 3,5g Ocena produktu:

od 85,89 PLN

oszczędzasz do 3%

  • Producent: Guerlain
  • Kategoria: Szminki
Oferty (2)
Opis produktu

producent Guerlain posiada wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce elitarnego charakteru. Firma Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna marka zasłynęła z tego, iż komponowano aromaty na specjalne zamówienie konsumentów.

Dzięki takiej usłudze w krótkim czasie marka Guerlain była najbardziej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród kupujących producenta znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Nieustannie przez dziesięciolecia swego istnienia marka Guerlain skupiała się na komponowaniu zapachów dla ludzi nieszablonowych, popularnych, szczególnych.

W kręgu ich konsumentów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Obecnie w dodatku istnieje znaczne grono celebrytów lubujących się w aromatach tej marki.

Kilka pokoleń rodzin tworzących genialne zapachy stworzyło już ponad 600 kombinacji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient bez dwóch zdań wynajdzie w tej linii odpowiedni aromat dla siebie.

Guerlain to legendarna francuska producent znana od wieków. Bezustannie zadziwia swymi unikalnymi kompilacjami. Każdy nowy aromat wydany poprzez markę staje się kolejnym hitem. Wszystkie aromaty tworzone są z użyciem najcenniejszych części przy zaimplementowaniu najnowszych technologi.

Ważne jest na dodatek to,firma ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych składników używanych do produkcji zapachów. Dzięki temu pozyskuje wyłącznie naturalne komponenty o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą dokładnością.

Wszystko to zagwarantuje sukces firmy, który utrzymuje się już od zawsze na wysokim poziomie. Nie wyszukasz udoskonalonej producenta na rynku perfum. Marka Guerlain jest na dodatek dla Ciebie. Jeśli wyłącznie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona nieszablonowym luksusem jest to marka dla Ciebie.

Nasza perfumeria internetowa posiada szeroką ofertę zapachów legendarnego producenta. Niewątpliwie odnajdziesz tutaj najkorzystniejszy aromat dla siebie w nad wyraz dobrej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą producenta Guerlain.

Warto!

Podobne produkty w kategorii Szminki