GUERLAIN Kiss Kiss Creamy Shaping Lip Colour pomadka do ust 362 Cherry Pink 3,5g Ocena produktu:

od 81,09 PLN

oszczędzasz do 3%

  • Producent: Guerlain
  • Kategoria: Szminki
Oferty (2)
Opis produktu

firma Guerlain ma wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce ekskluzywnego charakteru. Producent Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna producent zasłynęła z tego, że komponowano zapachy na specjalne zamówienie klientów.

Dzięki takiej usłudze w niedługim czasie firma Guerlain była najmocniej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród kupujących producenta znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Bezustannie przez dziesięciolecia swojego istnienia firma Guerlain skupiała się na komponowaniu aromatów dla ludzi wyjątkowych, słynnych, szczególnych.

W kręgu ich klientów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Obecnie też istnieje pokaźne grono celebrytów lubujących się w aromatach tej producenta.

Kilka pokoleń rodzin stwarzających genialne aromaty stworzyło już ponad 600 kompozycji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient z pewnością znajdzie w tej linii optymalny zapach dla siebie.

Guerlain to legendarna francuska producent znana od wieków. Nieustannie zadziwia swoimi niepowtarzalnymi kompozycjami. Każdy nowy aromat wydany przez markę staje się kolejnym hitem. Wszystkie aromaty wyprodukowane są z wykorzystaniem najcenniejszych składników przy zaimplementowaniu najnowszych technologi.

Ważne jest jeszcze to,marka ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych części użytkowanych do produkcji aromatów. Dzięki temu pozyskuje jedynie naturalne składniki o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą starannością.

Wszystko to zagwarantuje sukces producenta, który utrzymuje się już od zawsze na wysokim poziomie. Nie znajdziesz ulepszonej marki na rynku perfum. Marka Guerlain jest też dla Ciebie. Jeśli jedynie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona wyjątkowym luksusem jest to marka dla Ciebie.

Nasza perfumeria internetowa posiada szeroką ofertę aromatów legendarnego producenta. Bez wątpienia odszukasz tutaj najkorzystniejszy aromat dla siebie w bardzo korzystnej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą producenta Guerlain.

Warto!

Podobne produkty w kategorii Szminki