Rimmel Konturówki Kredki do ust Szminka Lasting Finish 206 (3607345380728) Ocena produktu:

od 13,79 PLN

oszczędzasz do 4%

  • Producent: COTY
  • Kategoria: Szminki
Oferty (2)
Opis produktu

Dzięki formule zawierającej nową generację wosków Lasting Finish pozostaje na ustach aż do 8 godzin. Już jedno pociągnięcie wydobywa całkowitą głębię koloru. Wysokiej jakości olejki i specjalnie dobrane pigmenty sprawiają, iż usta nabierają zmysłowego połysku.

Nie trzeba rezygnować z długofalowego koloru w obawie przed wysuszeniem. Delikatnie pachnąca wanilią szminka Lasting Finish jest łatwa w aplikacji, a dzięki zawartej w niej przeciwutleniaczom, a także witaminom C i E daje uczucie gładkichi zadbanych ust.

Dzięki formule zawierającej nową generację wosków Lasting Finish pozostaje na ustach aż do 8 godzin. Już jedno pociągnięcie wydobywa całkowitą głębię koloru. Wysokiej jakości olejki, a także specjalnie dobrane pigmenty sprawiają, że usta nabierają zmysłowego połysku.

Nie trzeba rezygnować z długofalowego koloru w obawie przed wysuszeniem. Finezyjnie pachnąca wanilią szminka Lasting Finish jest nietrudna w aplikacji, a dzięki zawartej w niej przeciwutleniaczom i witaminom C i E daje uczucie gładkichi zadbanych ust.

Podobne produkty w kategorii Szminki