Lenovo Tab 3 10 Plus 32GB

chwilowy brak towaru

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 10.1 "
  • Rozdzielczość: 2560 x 1600 px
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 3 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB

Jeśli kochasz filmy i telewizję, tablet Yoga Tab 3 Plus jest właśnie dla Ciebie. Ważący zaledwie 638 gramów i wyekwipowany w 4 sposoby wykorzystywania, zapewni Ci najwyższy komfort oglądania. Dzięki klarownemu, 10,1-calowemu wyświetlaczowi QHD, kinowym głośnikom JBL, ultrawytrzymałej baterii i zabezpieczeniu przed zachlapaniem, możesz się nim cieszyć dosłownie wszędzie.

Sprawdzaj przepisy podczas gotowania, przy jedzeniu czytaj wiadomości z mediów społecznościowych, a w trakcie ćwiczeń oglądaj film. Innowacyjna budowa tabletu Yoga Tab 3 Plus z cylindrem baterii i podstawką umieszczonymi z boku przesuwa środek ciężkości urządzenia, umożliwiając świeże sposoby korzystania z niego: można go postawić, położyć, trzymać w rąk i powiesić.

Dzięki 10,1-calowemu wyświetlaczowi QHD tablet Yoga Tab 3 Plus genialnie sprawdza się jako narzędzie do grania i oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości. Jest wyposażony w szerokokątny ekran z matrycą rodzaju IPS (In-Plane Switching), gwarantujący istotny, jasny obraz, nieprzeciętnie widoczny pod każdym kątem i w każdym oświetleniu.

Jeśli chodzi o fason, tablet Yoga Tab 3 Plus nie ma sobie równych. Tablet jest koloru czarnego i doszlifowany imitacją skóry z fakturą i elementami obudowy z wytrzymałego metalu oraz zaopatrzony w konkretną podporę. Bezpieczeństwo nie ogranicza się jednak tylko do wytrzymałych materiałów – Tab 3 Plus posiada także klasę zabezpieczenia przed zachlapaniem IP51, dlatego można z niego korzystać bez obawy o zamoczenie.

Dzięki nad wyraz długiemu czasowi działania baterii Yoga Tab 3 Plus może pracować poprzez długie godziny. Jedno ładowanie zapewnia aż do 18 godzin* działania, co wystarczy do obejrzenia za jednym razem dwóch sezonów ulubionego serialu. Bateria tego tabletu jest tak pojemna, iż do urządzenia dołączony jest kabel USB, zezwalający użyć urządzenie jako power bank.

Yoga Tab 3 Plus zagwarantuje bogaty, przestrzenny dźwięk w jakości niespotykanej w innych tabletach. Cztery obfite, zintegrowane głośniki JBL skierowane do przodu oraz zaawansowana technologia Dolby Atmos® dają głośny, czysty, aktywny dźwięk, dzięki któremu znajdziesz się w samym centrum wydarzeń – choćby bez słuchawek!

technika AnyPen firmy Lenovo rozpoznaje każdy przewodzący prąd obiekt jako rysik. Jest to przydatne, gdy wykorzystujesz swój tablet do robienia notatek, szkicowania albo po prostu nie chcesz dotykać ekranu brudnymi rękami!

Tablet Yoga Tab 3 Plus jest wyposażony w „Lenovo Media Cast" – pierwszą aplikację Lenovo do strumieniowania video, pozwalającą użytkownikom dzielić się ulubionymi treściami poprzez przesyłanie ich bezprzewodowo z urządzenia Yoga na wyświetlacz telewizora. Technika ta zezwala na płynne strumieniowanie dzięki podwójnej częstotliwości Wi-Fi oraz zasięgowi transmisji informacji do 20 metrów. Lenovo Media Cast nie ogranicza się wyłącznie do dzielenia się filmami video – pozwala na także korzystanie z głośników tabletu Yoga Tab i przesyłanie muzyki ze smartfona przez Bluetooth.

Podobne produkty w kategorii Tablety