Lenovo Yoga Book X90L 64GB Ocena produktu:

od 1599,00 PLN

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 10.1 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 64 GB
Oferty (3)
Opis produktu

Note Saver, a także Real Pen Stylus z Real Ink – nowy, bardziej naturalny sposób sporządzania notatek. Kiedy piszesz atramentem na papierze korzystając z Real Pen, Yoga Book produktywnie przenosi Twoje zapiski do postaci cyfrowej.

momentalnie edytuj, organizuj, łącz i udostępniaj swoje notatki. Korzystaj z załączonej podkładki Book Pad, żeby magnesować kartki i przechowywać je wdostępnym miejscu. Możesz patrzeć na ekran i obserwować, jak Twoje notatki konwertowane są do postaci cyfrowej albo korzystać z aplikacji Lenovo NoteSaver, używając Yoga Book jako inteligentnego bloku – rozłożonego tak, by notować w najszczególniej naturalny sposób.dzisiaj już nigdy nie zapomnisz o swoich pomysłach i rzeczach, które są dla Ciebie inspiracją.

Pojawiająca się na żądanie, reagująca na nacisk klawiatura Halo powoduje, iż praca staje się łatwiejsza. Jeśli masz do zrobienia coś wymagającego, wystarczy otworzyć Yoga Book w trybie pisania i korzystać z nietrudnej w obsłudze klawiatury Halo.

Klawiaturę można wywołać, gdy jest niezbędna. Zoptymalizowana programowo klawiatura samoczynnie uzupełnia i koryguje tekst w miarę pisania, pozwalając na szybką i staranną pracę. Sposób, w jaki klawiatura reaguje na dotyk, i przystępne skróty klawiszowe zapewniają wrażenia jak w trakcie korzystania z klawiatury fizycznej, łącząc najkorzystniejsze parametry oprogramowania i sprzętu w najsprytniejszej i najsmuklejszej, dostępnej aktualnie klawiaturze.dzisiaj możesz wziąć klawiaturę wszędzie ze sobą i nawet nie poczujesz jej wagi Używaj pióra jak zawodowiec.

Gdy masz natchnienie, Yoga Book jest za każdym razem przystępna.Kiedy jej klawiatura jest schowana, Create Pad i Real Pen zapewniają precyzję i kontrolę dorównujące konwencjonalnym kartce i długopisowiRysuj przy pomocy załączonego pióra, które wyłapuje 2048 stopni nacisku – wychwytując subtelne niuanse każdego pociągnięcia.

Nie musisz się martwić o baterie, Real Pen nie wymaga ładowania. Możesz być jeszcze bardziej kreatywny, używając dwóch dłoni: jedną wybierając narzędzia na ekranie, przesuwając części albo zmieniając rozszerzenie gestem uszczypnięcia, drugą zaś rysując piórem Real Pen na podkładce.

Co więcej, w przeciwieństwie do większości tabletów, tutaj dłoń nie blokuje ekranu podczas rysowania, możesz więc patrzeć, jak Twoje dzieło ożywa na ekranie. Smukła, lekka, z baterią zezwalającą na pracę przez cały dzień – z Yoga Book wszędzie uwolnisz swoją wyobraźnię.

Yoga Book ma po otwarciu jedynie 4,55 mm grubości przy 690 g wagi i pozwala na aż 12 godzin pracy na jednym ładowaniu. Z urządzeniem tym możesz być kreatywny wszędzie tam, gdziekolwiek jesteś. Niesamowicie wyglądająca Yoga Book produkowana jest z najwyższej jakości stopu aluminium (Al) i magnezu (Mg).

przystępna w kolorach szarym i złotym.Twoja Yoga Book z całą pewnością będzie przyciągać spojrzenia. Płynna wielozadaniowość na Androidzie dzięki BOOK UI. Przystosowaliśmy dla Yoga Book system Android tak, abyś mó...

Podobne produkty w kategorii Tablety