Samsung Galaxy Tab A 8.0 T380 Ocena produktu:

od 635,00 PLN

oszczędzasz do 19%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 8.0 "
  • Rozdzielczość: 1280 x 800 px
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 16 GB
Oferty (4)
Opis produktu

Exported website POZNAJ GALAXY TAB A 8.0" gustowny wygląd Panoramiczny, wygodny ekran Home Mode Specjalny Tryb Dziecko Wytrzymała bateria wykwintny WYGLĄD - PANORAMICZNY ekran wysmakowany WYGLĄD PANORAMICZNY ekran Gładkie krawędzie i metalowy tył obudowy sprawiają, że Galaxy Tab A 8.0" wygląda elegancko i wygodnie trzyma się go w dłoni.

świetnych wrażeń dostarczą 8-calowy i potężne podzespoły. Lekki i przenośny.Komfort w każdej sytuacji. Kompaktowy rozmiar, jedynie8,9 mm grubości oraz 360 g wagi, pozwolą Ci zabrać Galaxy Tab A 8.0" wszędzie tam, gdzie zechcesz.

genialnie stanie na wysokości zadania w każdej podróży, umożliwiając Ci komfortowy dostęp do danych, ważnych dokumentów i Twoich ulubionych treści. Nieprzeciętne doznania.Panoramiczny wyświetlacz. Dzięki proporcjom 16:10oglądanie filmów, czytanie e-booków czy pokonywanie kolejnych poziomów w ulubionych grach będzie jeszcze przyjemniejsze.

pokaźny ekran i funkcja multi-window pozwolą także na równoczesne otwarcie dwóch aplikacji i komfortowąwielozadaniowość. Filtr niebieskiego światła.Lepszy sen. Ciesz się ulepszonym snem dzięki Filtrowi Światła Niebieskiego w Galaxy Tab A 8.0".

Wyświetlacze emitują niebieskie światło, które męczy oczy i sprawia problemy z zasypianiem. Dzięki zainstalowanemu tu filtrowi, wyświetlacz ogranicza niebieskie światło. Tym samym, chroni oczy i pomaga spać spokojnie.

skutecznOŚĆ sprawne działanie.dobre podzespoły. Czterordzeniowy procesor oraz 2GB RAM-u gwarantują płynność pracy. Urządzenie posiada 16GB pamięci wewnętrznej. Możesz też skorzystać z karty microSD* i rozszerzyć objętość na dane do 256 GB.

To pozwoli zapisać Twoje ulubione filmy w wysokiej jakości i mieć je za każdym razem przy sobie. * Karta MicroSD nie jest dołączona do zestawu Długa praca. Wytrzymała bateria. Zabierz tablet ze sobą i ciesz się wygodą wykorzystywania i możliwościami jakie Ci oferuje.

Bateria o objętości5000 mAh zezwala na długi czas pracy* z dala od gniazdka. Starczy Ci na luźne surfowanie po Internecie lub odtwarzanie ażdo 14 godzin wideo na jednym ładowaniu. *Czas pracy baterii zależy od zainstalowanych aplikacji ROZRYWKA I APARAT Jasne i wyraźne fotografie.

ulepszony aparat. Samsung Galaxy Tab A 8.0" posiada przedni aparat 5 MP i udoskonalony tylny aparat 8 MP F1.9 z autofocusem i lampą błyskową, gwarantującą lepiej doświetlone fotografie nawet w słabym świetle.

dopełniające ustawienia, takie jak HDR i Tryb mistrzowski sprawią, że Twoje zdjęcia będą wyglądały jeszcze lepiej. Uwiecznij każdą chwilę. Przedni aparat 5 MP. Uchwyć każdy moment za pomocą szybkiego i precyzyjnego aparatu 5 MP z autofocusem.

Rób fotografie panoramiczne, portretowe, a choćby stwórz animowane GIF-y. Pływający przycisk migawki w dodatku upraszcza fotografowanie, umożliwiając pstryknięcie fotki z dowolnego miejsca na ekranie. Świeże MOŻLIWOŚCI Z GALAXY TAB A 8,0" Home Mode.

Twój asystent. Podłącz tablet do stacji dokującej. Wyświetlaj fotografie ze swej galerii i włącz pokaz slajdów, którymi możesz w dodatku dzielić się za pośrednictwem Family Sharing. Sprawdzaj na bieżąco najważniejsze dane, takie jak godzina, pogoda, wpisy z kalendarza*.

*Family Sharing to funkcja obsługi wielu sprzętów, która umożliwia grupom użytkowników udostępnianie treści za pośrednictwem kont Samsung. Prognoza pogody wymaga działającego połączenia z Internetem. Stacja dokująca sprzedawana jest osobno; Home Mode wymaga stacji dokującej z ładowaniem poprzez USB Type C.

SmartThings.Masz wszystko pod kontrolą. Połącz ze sobą wszystkie urządzenia Samsung i sprzęty elektroniczne zgodne ze SmartThings*. Dzięki czemu, będą one ze sobą współpracować na co dzień. Zarządzaj nimi za pomocą jednej, łatwej w użyciu aplikacji.

Możesz dzisiaj przesłać multimedia zapisane na tablecie i prezentować je na pokaźniejszym wyświetlaczu. Oglądaj filmy i fotografie na telewizorze lub ekranie lodówki. *Dotyczy wybranych modeli maszyn. Wymaga instalacji aplikacji SmartThings.

ROZRYWKA DLA NAJMŁODSZYCH W Trybie Dziecko każdy maluch odszuka dla siebie dużo interesującej i bezpiecznej zabawy. Opracowane przez specjalistów programy namawiają do zabawy, pobudzają wyobraźnię, rozwijają kreatywność, uczą rozwiązywania problemów.

Dostarczają mnóstwo radości i pomagają odkrywać świat. Nowi przyjaciele Aplikacja zyskała ulepszony, prosty w obsłudze interfejs z przeuroczymi postaciami. Kontrola rodzicielska niechciane treści są blokowane samoczynnie, więc najmłodsi nie zobaczą nieodpowiednich dla nich treści.

Dodatkowy zestaw Pobierz bezpłatnie 8 aplikacji wytworzonych poprzez Lego, Warner Bros, Filimundus czyToca Boca. ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ SmartThings jak działa? Aplikacja SmartThings to kontrola wielu sprzętów i sprzętów niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy poza nim.

Uzyskaj dostęp do funkcji SmartThings w przypadku całej rodziny towarów Samsung, w tym smartfonów, telewizorów i lodówek. Aplikacja współpracuje z rosnącą liczbą urządzeń. Szukaj etykiety "Works with SmartThings".

Prosta konfiguracja - wystarczy Samsung Account. Po utworzeniu profilu, apli

Podobne produkty w kategorii Tablety