• Producent: AJ Produkty
  • Kategoria: Tablice i flipcharty
  • Rodzaj: tablica
  • Typ: magnetyczny

Magnetyczna tablica, która świetnie wizualizuje miesięczny plan pracy. Dostarczana z półką na pisaki i elementami do konstrukcji ściennego. Wyśmienite rozwiązanie do tworzenia i monitorowania planu pracy, zajęć dydaktycznych itp.

ma miejsce do wpisania zajęć na każdy dzień miesiąca. Wspaniale sprawdza się w biurze, ukazując miesięczny podział obowiązków i pomagając nadzorować postępy i opóźnienia. Tablica podzielona jest na sześć rzędów i siedem kolumn, po jednej na każdy dzień tygodnia.

Znajduje się na niej miejsce na notatki dotyczące każdego dnia miesiąca. Dzięki pustym przestrzeniom do uzupełnienia tablica może być stosowana poprzez cały rok. Mieści ponadto przestrzeń na skrótową rozpiskę zadań na kolejny miesiąc.

Tablica subtelną ramę w odcieniu szarym i zabezpieczenia narożników z tworzywa sztucznego w odcieniu czarnym. Powierzchnia magnetyczna jest nietrudna do wyczyszczenia. Dokup kolorowe magnesy, które umożliwią nadawanie zadaniom priorytetów i czytelne przydzielanie zadań poszczególnym osobom.

W skład tablicy wchodzi półka na pisaki, dzięki której akcesoria są za każdym razem pod ręką.

Podobne produkty w kategorii Tablice i flipcharty