Jet setter 102539/j66529 tapeta ścienna marki Ugepa Ocena produktu:

od 22,00 PLN

oszczędzasz do 39%

  • Producent: Ugepa
  • Kategoria: Tapety
Oferty (2)
Opis produktu

Tapeta papierowa cegła biała to tapeta nieprzeciętnie wpisująca się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Jej modny wzór sprawia, że każde pomieszczenie natychmiast nabiera postępowego klimatu. Lekka struktura tapety nie blokuje naturalnego oddychania murów.

Tapeta papierowa jest przyjazna dla środowiska, można więc wymieniać ją wielokrotnie, gdy zmienią się gusty domowników.TapetowanieTapeta papierowa Cegła jest wspaniałą alternatywą nie tylko dla malowania, lecz także dla kładzenia na ścianę tak modnych ostatnio płytek o strukturze cegły.

Przeprowadzenie takiego remontu byłoby kosztowne i bardzo uciążliwe dla domowników, a położenie tapety nie sprawia kłopotów i można w kilka godzin odmienić wnętrze, nie zakłócając domowego trybu życia.

wystarczy posmarować ścianę i tapetę klejem, zjednoczyć wzór i przykleić.styl i trendMotyw cegły to postępowy trend wnętrzarski. Tapeta papierowa Cegła wspaniale odwzorowuje ten popularny wzór oraz znakomicie maskuje wszystkie niedoskonałości ścian.

We wnętrzach urządzonych w innowacyjnym stylu będzie stanowić trafioną dekorację. Jednak należy pamiętać, że jest to mocny wzór, który polecany jest do położenia na jednej ścianie w danym pomieszczeniu, tak aby nie przytłoczyć całego wnętrza.

Podobne produkty w kategorii Tapety