Marketing (848 str.) Ocena produktu:

od 58,71 PLN

oszczędzasz do 18%

  • Producent: REBIS
  • Kategoria: Technika, leksykony techniczne
  • ISBN: 9788375109337
  • Autor: Philip Kotler, Kevin Lane Keller
  • Wydawnictwo: Rebis
  • Ilość stron: 848
  • Rok wydania: 2012
Oferty (4)
Opis produktu
Najnowsze, zmodyfikowane i uzupełnione wydanie biblii marketingu.
Philip Kotler to fenomen, człowiek instytucja i naukowiec, którego wpływ na rozwój i popularyzację marketingu trudno przecenić. Jest profesorem marketingu międzynarodowego w Kellogg School of Management, laureatem licznych nagród. Opublikował ponad sto artykułów i mnóstwo książek, znanych na dodatek w Polsce. Z jego wiedzy i doświadczenia korzystały m.in. Takie firmy, jak IBM, Ford, GE, Michelin, AT&T i Bank of America.
Kevin Lane Keller jest obecnie uznawany za jednego z czołowych badaczy akademickich w dziedzinie marketingu. Jest profesorem marketingu w Tuck School of Business, autorem ponad dziewięćdziesięciu prac naukowych. Doradzał tak znanym firmom, jak m.in. American Express, Levi Strauss, Procter & Gamble i Disney.
Marketing, fundamentalne dzieło Kotlera, którego najnowsze wydanie współtworzył Keller, od ponad czterdziestu lat jest biblią menedżerów, nieustannie wzbudzającą emocje. Podstawą tego wydania jest najnowsza, zmieniona i uzupełniona czternasta edycja amerykańska z 2011 roku. Głównym celem zmian było stworzenie jak najistotniej wszechstronnego i aktualnego podręcznika, uwzględniającego zmiany w otoczeniu marketingowym firm, a także wyzwania związane z kryzysem gospodarczym. Tak więc traktuje on o zagadnieniach składających się na postępowe, przystosowane do realiów XXI wieku zarządzanie marketingowe, obejmujących: budowanie strategii i planów marketingowych, docieranie do adekwatnych ustaleń badawczych i sprawne mierzenie efektów działań; utrzymywanie kontaktów z klientami; budowanie silnych marek; kształtowanie ofert rynkowych; dostarczanie i komunikowanie wartości oraz tworzenie podstaw długookresowego wzrostu. Umiejętne łączenie teorii z praktyką i sporo najistotniej aktualnych przykładów z życia to uzupełniające atuty tego wydania.

Tytuł oryginału: Marketing Management 14th Edition
linia procesu: Poradniki i podręczniki biznesowe
ISBN: 9788375109337
Kod paskowy: 9788375109337
Autorzy: Kotler Philip
Redakcja: Raźniewska Katarzyna
Tłumaczenie: Zawiślak Marek, Środa Jacek
Wydanie: 1
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 20265
Miejscowość: Poznań
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 21.5x27.5cm
Języki: polski

Podobne produkty w kategorii Technika, leksykony techniczne