Samsung Galaxy A6 2018 Ocena produktu:

od 730,00 PLN

oszczędzasz do 42%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Telefony komórkowe
Oferty (8)
Opis produktu

POKAŻ SWÓJ styl APARAT efektywnOŚĆ I WYGODA ZABEZPIECZENIA GALAXY A6 I A6+ ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA FAQ POZNAJ LEPIEJ GALAXY A6+ wyświetlacz Infinity ekran o proporcji 18.5:9 i zredukowanych ramkach. Wyśmienity do gier, wiadomości tekstowych czy oglądania Internetu.

Trzy aparaty 2 tylne: 16 MP (F1.7) + 5 MP (F1.9) (Dual Camera) Przód: 24 MP (F1.9) z funkcją Selfie Focus. Zabezpieczenia Rozpoznawanie twarzy, skaner linii papilarnych, bezpieczny katalog. Dual Sim Korzystaj z dwóch kart SIM oraz dopełniającej opcjonalnej karty pamięci Micro SD (trzy sloty).

produktywność Ośmiordzeniowy procesor 1.8 GHz. Stylowe odcienie dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: Złoty, Lawendowy, Czarny. Bateria Wytrzymała bateria 3500 mAh. Skuteczny procesor zapewnia bardziej skuteczne zastosowanie baterii.

Design Symetryczne krawędzie i gładkie zaokrąglenia. Pamięć 32 GB zastosowanej pamięci, możliwość zwiększenia, aż o 400 GB. Jeszcze więcej miejsca na Twoje dane. Elegancja i ergonomia Zaokrąglone krawędzie sprawiają, iż Twój smartfon wygląda smukło i niebanalnie.

Dzięki praktycznemu kształtowi łatwo obsłużysz go jedną ręką. Starczy, iż weźmiesz smartfon, a palec naturalnie dotknie skanera linii papilarnych. POKAŻ SWÓJ fason Zaokrąglone krawędzie Galaxy A6+ połączone ze smukłą linią pokrywy, tworzą jedność z nowym wyświetlaczem Infinity, nadają urządzeniu wysmakowany kształt.

Metalowa obudowa gwarantuje solidność i ekskluzywny wygląd smartfonu. Wybierz model przypasowany do Ciebie w trzech stylowych wariantach kolorystycznych: czarny, złoty i lawendowy. Aparat Robienie zniewalających zdjęć telefonem Galaxy A6+ jest tak proste jak pstryknięcie migawki.

Przedni aparat o rozdzielczości 24 MP z dodatkową lampą zezwala na skupienie ostrości na Tobie i Twoich znajomych, nadając Twoim selfie i zdjęciom grupowym zupełnie nową jakość. Dzięki podwójnemu tylnemu aparatowi zrobisz fotografie jak przy pomocy profesjonalnego aparatu.

dostosowywana jasność błysku lampy Galaxy A6+ posiada trzypoziomową regulację błysku z przodu, aby uniknąć pogorszenia obrazu i odblasku w trakcie robienia selfie w dzień i w nocy. Bądź unikatowy! Udekoruj swoje zdjęcie naklejkami AR za pomocą rozpoznawania twarzy.

Naklejki ułożą się naturalnie w zależności od kąta i wyrazu twarzy. Możesz również spersonalizować zdjęcia za pomocą pieczątek, czy zmienić nastrój przy pomocy filtrów. Live Focus dopasowanie głębi ostrości w jednym kroku.

zarówno w trakcie robienia fotografie, jak i po jego wykonaniu. Nadaj im artystyczny charakter i twórz unikatowe portrety. WydajnOŚĆ i wygoda Samsung Galaxy A6+ udoskonaloną skuteczność i szybsze działanie.

zaopatrzony w potężny procesor i pojemną baterię zapewni Ci bezproblemową wielozadaniowość i dłuższy czas pracy. Galaxy A6+ w dodatku rozszerzalną pamięć przez opcjonalną kartę Micro SD mieszczącą się w trzecim slocie.

Dual SIM* Dzięki opcji dual SIM* na urządzeni...

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe