Samsung Galaxy S10 128GB SM-G973 Ocena produktu:

od 2931,00 PLN

oszczędzasz do 26%

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Telefony komórkowe
 • System operacyjny: Android
 • Przekątna wyświetlacza: 6.1 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza: 3040 x 1440
 • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym
 • Pamięć wbudowana: 128 GB
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy: 16 Mpx
 • Aparat przedni: 10 Mpx
 • Komunikacja: Bluetooth, WiFi, LTE, NFC
 • Funkcje: dual SIM, odtwarzacz MP3
 • Pojemność baterii: 3400 mAh
 • Rodzaj karty SIM: nano SIM
 • Obsługa kart pamięci microSD: tak
 • Liczba rdzeni: 8
Oferty (15)
Opis produktu

POZNAJ SMARTFON GALAXY S10 Nowy design - aluminiowa stylistyka i niemal bezramkowy ekran wyświetlacz Infinity-O - żywe odcienie i wysoka rozdzielczość Bezpieczeństwo informacji - innowacyjny i bezpieczny czytnik linii papilarnych profesjonalne fotografie - jeszcze wyższa rozdzielczość i ilość obiektywów Ładuj bezprzewodowo - Smartfony oraz akcesoria* * kanon ładowania bezprzewodowego Qi, a także WPC.

WYZNACZA STANDARDY MOBILNOŚCI Nowy smartfon Samsung Galaxy S10 oszałamia swoim designem.Zminimalizowane ramki, innowacyjna stylistyka i nieszablonowe funkcje odkryją przed Tobą zupełnie nowe możliwości oglądania filmów, korzystania z aplikacji i realizowania wysokiej jakości fotografii.

Możesz go odblokować przy pomocybezpiecznego czytnika linii papilarnych i tym samym radować się szybką obsługą. Ekran INFINITY - O ekran niemal pozbawiony ramek to nie tylko progresywny design,na dodatek zupełnie nowy sposób korzystania ze smartfona.

Daj się ponieść wyświetlanym obrazom i filmom i wejdź do świata wirtualnego! progresywnE APARATY Smartfon Samsung Galaxy S10 został wyekwipowany w3 aparaty tylne i jeden przedni, które spełniają zupełnie inne funkcje.

Poznaj wszystkie mocne strony innowacyjnych obiektywów i uwieczniaj unikatowe chwile z szerokim polem widzenia stwarzając profesjonalne fotografie o pełnym odzwierciedleniu rzeczywistych kolorów. NieprzeciętnE ZABEZPIECZENIE Już nie musisz się martwić o dostęp do Twojego telefonu niepowołanych osób.Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych znakomicie zabezpieczy zawartość Twojego smartfonu i sprawi, iż w mgnieniu oka odblokujesz swoje urządzenie.

NIEZWYKŁY ekran W TWOICH RĘKACH WyświetlaczDynamic AMOLED odkryje przed Tobą żywe i realistyczne i wyższą rozdzielczość. Od dzisiaj perfekcyjnymi wrażeniami wizualnymi i obrazem wysokiej jakości możesz radować się nie tylko na telewizorze premium, ale także na swoim telefonie!Wszystko to jest zasługą technologii HDR 10+.

* Nagrywanie w standardzie HDR10+ jest obecnie w fazie testów beta. Jakość uzyskanego obrazu może się różnić w zależności od platformy udostępniania i środowiska odtwarzania; odcienie HDR10+ są przystępne jedynie na urządzeniach i platformach obsługujących ten standard.

PŁYNNE PRZEJŚCIA TONALNE zastosowany w smartfonie wyświetlacz AMOLED pozwoli nawyświetlenie wszelkich szczegółów obrazu choćby w ciemnych scenach filmowych. Już teraz nic Ci nie umknie! Ciesz się pełnią szerokiego spektrum realnych tonów i żywych kolorów.

JAŚNIEJSZY ekran Już teraz korzystanie ze smartfona w pełnym słońcu będzie w pełni wygodne za sprawąjasności ekranu na poziomie 800 nitów. W dodatku, nawet maksymalne rozjaśnienie ekranu pobiera mniej mocy aniżeli w poprzednich modelach, co widocznie wpływa na dłuższe korzystanie ze smartfona bez konieczności ładowania.

przychylnY DLA OCZU wyświetlacz przyjazny dla oczu powoduje, że zapomnisz o jakimkolwiek dyskomforcie.Wyświetlane obrazy są nasycone mniejszą ilością niebieskiego światła, bez obniżenia jakości i kolorów. Ewidentnie ułatwi to zasypianie i powiększy komfort wykorzystywania telefonu.

BEZPIECZEŃSTWO danych postępowy czytnik linii papilarnych zapewnia szybkie i bezpieczne działanie. Jest stanowczo komfortowy i zezwala na odblokowanie i korzystanie z telefonu za pomocą jednej ręki. Poznaj jego parametry i zarazem chroń swoje informacje!!

* Ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych, w odróżnieniu od tradycyjnych czytników optycznych, stwarza dokładniejszy, bo trójwymiarowy skan odcisku palca. GUI ultradźwiękowego skanera linii papilarnych jest symulowany w celach informacyjnych..

Wygoda obsługi jedną ręką Odblokowanie telefonu przy pomocy jednej ręki jest nieocenione.Dotknij palcem, aby wybudzić ekran z trybu uśpienia lub przytrzymaj dłużej, aby powrócić do ekranu głównego. Ultradźwiękowe uwierzytelnianie dla ulepszonej ochrony dokładny i bezpieczny sposób uwierzytelniania odcisku palca jest realny nawet w przypadku przybrudzonego lub wilgotnego opuszka.Wszystko dzięki innowacyjnemu czytnikowi linii papilarnych, który wykorzystując fale ultradźwiękowe formuje trójwymiarową mapę opuszka palca.

* przystępny tylko w Galaxy S10. Uzyskano dokument FIDO Biometric Component. Prosto RÓB atrakcyjne zdjęcia 3 tylne obiektywy i jeden przedni umożliwiają wykonanie wysokiej jakości zdjęć. Obrazy wyglądają jednakowo efektownie jak w rzeczywistości, każdą tworzoną poprzez siebie fotografię łatwo zamieniszw profesjonalnie wyglądający kadr.

Obiektyw szerokokątny obejmujący pole widzenia ludzkich oczu Przewodnik po kompozycji samoczynne ustawienia 30 najpopularniejszych rodzajów scen Redukcja zniekształceń ULTRASZEROKA PANORAMA Z pomocą szerokokątnego obiektywu uchwycisz zarówno niezwykle rozległe krajobrazy, jak i wysokie budynki.

Obiektyw oferujepole widzenia obejmujące aż 123°, co pozwoli Ci uchwycić tę część świata, którą obejmuje pole widzenia człowieka. Ponadtointeligentna korekta zniekształceń umożliwi automatyczne zlikwidowanie zakrzywień obrazu.

zawsze dobrE UJĘCIA Uczenie maszynowe zastosowane w smartfonie Galaxy S10 podpowie Ci jak wykonaćdosko

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe