Sony Xperia 1 Ocena produktu:

od 3748,72 PLN

oszczędzasz do 6%

 • Producent: Sony
 • Kategoria: Telefony komórkowe
 • Przekątna wyświetlacza: 6.5 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza: 1644 x 3840
 • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym
 • Pamięć wbudowana: 128 GB
 • Pamięć RAM: 6 GB
 • Aparat przedni: 8 Mpx
 • Pojemność baterii: 3330 mAh
 • Rodzaj baterii: Li-Ion
 • Liczba rdzeni: 8
Oferty (6)
Opis produktu

Poznaj pierwszy na świecie ekran OLED 4K w smartfonie Xperia 1 ma wyświetlacz OLED 4K HDR CinemaWide o przekątnej 6,5 cala i proporcji obrazu 21:9, która zagwarantuje prawdziwie kinowe wrażenia. Dzięki współpracy ekspertów Sony z inżynierami CineAlta ekran odwzorowuje kolory zgodnie z wizją reżysera.

„Tryb twórcy" oparty na technice CineAlta Oglądaj ulubione filmy i seriale z profesjonalnie odzwierciedlonymi kolorami, korzystając z „trybu twórcy". Xperia 1 wykorzystuje wiodącą na rynku technikę inspirowaną reprodukcją barw znaną z monitorów referencyjnych kolekcji Master, żeby zapewnić spójne odwzorowanie barw zgodnie z zamierzeniem twórcy.

znakomita jakość zdjęć dzięki systemowi trzech aparatów Wykonuj mistrzowskiej jakości fotografie w każdej sytuacji i w dowolnych warunkach oświetleniowych dzięki systemowi trzech aparatów: z obiektywem o ogniskowej 16 mm do szerokokątnych zdjęć krajobrazów, uniwersalnym obiektywem 26 mm i obiektywem 52 mm z 2-krotnym zoomem optycznym.

Xperia 1 wykorzystuje profesjonalną technikę znaną z aparatów Sony Alpha oraz procesor BIONZ X™ do urządzeń mobilnych. Redukcja szumów w plikach RAW gwarantuje wyraźne zdjęcia w słabym świetle, a dokładne ustawianie ostrości pozwala wykonywać niesamowite portrety.

Smartfon wyposażono ponadto w zupełnie nową funkcję Eye AF i technologię śledzenia AF/AE z szybkością 10 kl./s. Funkcja Cinema Pro oparta na technice CineAlta - nagrywanie filmów o proporcji obrazu 21:9 Dzięki funkcji Cinema Pro możesz nagrywać filmy tak, jak chcesz.

Inżynierowie cyfrowych kamer kinowych Sony razem z inżynierami sprzętów Xperia opracowali ustawienie kolorów LOOK, pozwalające wybrać wygląd i atmosferę każdej sceny. Zanurz się w kinowym dźwięku Dolby Atmos® Xperia 1 pozwala się cieszyć wielowymiarowym dźwiękiem Dolby Atmos, który wypełni całą przestrzeń wokół Ciebie, gwarantując kinową jakość audio nieprzeciętnie dobraną do jakości wyświetlacza CinemaWide o proporcji obrazu 21:9.

Wznieś się na nowy poziom gry z Xperią 1 Dzięki Pomocnikowi gracza odszukasz wszystkie gry w jednym miejscu i zablokujesz powiadomienia, aby nic nie rozproszyło Twojej uwagi podczas gry. Możesz również wyszukiwać wskazówki online do gier, a także nagrywać równocześnie przebieg rozgrywki i siebie podczas gry.

atrakcyjne wzornictwo. Komfortowy kształt Gładką obudowę smartfonu Xperia 1 zaprojektowaliśmy tak, aby była nad wyraz funkcjonalna. Dzięki stylowej metalowej ramce i wytrzymałej powłoce Corning® Gorilla® Glass 6 z przodu, a także tyłu smartfon nie tylko wygodnie leży w dłoni,ponadto rewelacyjnie wygląda.

niepodatność na wodę, zapylenie i wstrząsy zaimplementowana w Xperia 1 powłoka Corning® Gorilla® Glass 6 zagwarantuje bezusterkową ochronę. Wodoodporność klasy IP65/682 zagwarantuje ochronę przed niekorzystnymi warunkami i złą pogodą.

Nasz najszybszy procesor progresywny procesor Qualcomm® Snapdragon™ 855 Mobile Platform zap...

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe