Xiaomi Mi9T Pro Ocena produktu:

od 1642,00 PLN

oszczędzasz do 25%

  • Producent: Xiaomi
  • Kategoria: Telefony komórkowe
  • System operacyjny: Android
  • Przekątna wyświetlacza: 6.3 "
  • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym
  • Pamięć wbudowana: 128 GB
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Komunikacja: WiFi
  • Funkcje: odtwarzacz MP3
  • Pojemność baterii: 4000 mAh
Oferty (16)
Opis produktu

Mi 9t niezrównana wydajność w futurystycznym wydaniu. Sercem Xiaomi Mi 9T Pro jest flagowa jednostka Qualcomm® Snapdragon™ 855, wynosząca skuteczność smartfona na niezrównany dotąd poziom. Wysuwany aparat do selfie, a także potrójna inteligentna optyka główna jeszcze bardziej potęgują wrażenie obcowania ze smartfonem przyszłości.

Potrójny aparat SI, więcej nieprzewidzianek dzięki 48MP Dzięki szerokokątnemu aparatowi Sony 48MP o ultrawysokiej rozdzielczości, teleobiektywowi 8MP i ultraszerokokątnemu aparatowi 13MP możesz prosto wykonać dowolne zdjęcia.

bezproblemowo powiększaj od 0,6x do 10x i odkryj swój prawdziwy potencjał fotograficzny. Jednostajna ręczna fotografia nocna obfity czujka 1/2'', znaczne piksele 1,6μm 4 w 1 i zupełnie nowy algorytm nienaturalnej inteligencji łączą się, żeby pomóc Ci robić jaśniejsze i wyraźniejsze zdjęcia w nocy.

Panoramiczny aparat do selfie 20MP Dzięki panoramicznym selfie, dzisiaj każdy może się przyłączyć. Niech wszyscy się zgromadzą — kijek do selfie nie jest niezbędny! starczy przesunąć telefon na boki, żeby uchwycić całą grupę.

Gładkie wysuwanie, znakomite ukrycie Wysuwany aparat do selfie pozostawia więcej miejsca na ekran, gwarantując pełnoekranowe wyświetlanie z proporcją obrazu do frontu urządzenia wynoszącą 91,9%. Ledwo widoczny, dopóki nie dotkniesz aplikacji aparatu, wysuwa się płynnie, wraz z niestandardowym konsekwencją dźwiękowym.

długookresowa bateria 4000 mAh oraz wsparcie prędkiego ładowania 27W Oprócz wspaniałej efektywności, Mi 9T Pro ma ponadto dużą baterię o objętości 4000 mAh i obsługuje szybkie ładowanie QC4+ o mocy 27W.

Oznacza to, że możesz naładować 58% baterii w zaledwie 30 minut. Przełamuje bariery dla nieograniczonego widoku ekran AMOLED o przekątnej 6,39 cala zapewnia olśniewające wrażenia wizualne za każdym razem, gdy odblokujesz telefon.

W środowisku o intensywnym świetle przesuń, żeby włączyć tryb jasny ekranu, który jest o 39% jaśniejszy aniżeli normalnie. Przygotuj się do wymiatania na polu bitwy Pochwal się swymi umiejętnościami dzięki procesorowi Snapdragon™ 855.

sprawność pojedynczego rdzenia została rozszerzona o 45%, szybkość gry jest przyspieszona o 25%, a produktywność nienaturalnej inteligencji zwiększona trzykrotnie. To jest szybkość, której Ci trzeba. Przyspieszenie Dual Turbo żeby uzyskać trafne wrażenia z gry, Mi 9T Pro zagwarantuje nie tylko perfekcyjny sprzęt, lecz także optymalizacje oprogramowania, które widocznie rozszerzają wydajność.

Dzięki dogłębnej optymalizacji, Mi Turbo zniża fragmentację plików i zagwarantuje płynne działanie systemu choćby poprzez 18 miesięcy. Co więcej, zaktualizowany tryb Game Turbo wyraźnie zwiększa responsywność i prędkość reakcji ekranu dotykowego.

posiada także więcej narzędzi, takich jak ulepszenia wizualne, dzięki temu można grać przy użyciu niestandardowej konfiguracji. Bezustanne granie z ciągłym chłodzeniem Niestandardowy układ chłodzenia wy...

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe