TV LED Blaupunkt BLA-236/207O

chwilowy brak towaru

  • Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Telewizory LED
  • Przekątna ekranu: 23 "

znakomite właściwości 23,6-calowy telewizor producenta BLAUPUNKT o rozdzielczości ekranu HD Ready 1366 x 768. To telewizor, który z całą pewnością zniewala swymi parametrami i możliwościami. Model BLA-236/207O-GW-3W-EGBQP-EU to mocna konstrukcja z ciekawą bryłą, w białej kolorystyce, która nadaje się praktycznie do każdego wnętrza.

rewelacyjny obraz Ostra i pełna rozdzielczość HD Ready z technologią odświeżania 50Hz, dekoder HEVC (H.265), multimedialne złącze USB z nagrywaniem PVR, wysoki kontrast dynamiczny i szerokie kąty widzenia to potężne strony tego modelu.

BLAUPUNKT LED BLA-32 także cyfrową redukcję szumów. Dobra jakość dźwięku Matryca LED to gwarancja jasnego obrazu o szerokim zakresie odcieni. Jasność ekranu na poziomie 250 cd/m2 oraz czas reakcji matrycy na poziomie 8 ms sprawi, iż obraz będzie bardziej wyrazisty i będzie perfekcyjnie odtwarzał wszystkie dynamiczne sceny akcji.

Wysoką jakość dźwięku system dźwięku z korektorem dźwięku i dwoma głośnikami o mocy 3 W każdy. Zasobność wygodnych funkcji Odbiornik BLAUPUNKT BLA-236 posiada najważniejsze złącza: złącze USB, dwa złącza HDMI, Eurozłącze (Scart), złącze EURO, złącze antenowe CI+, wejście komponentowe, wejście kompozytowe, RF In oraz wyjście słuchawkowe.

Telewizor ma także tuner analogowy, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2, DVB-S....

Podobne produkty w kategorii Telewizory LED