TV LED Hyundai FLR40TS511 Ocena produktu:

od 1249,00 PLN

oszczędzasz do 5%

  • Producent: Hyundai
  • Kategoria: Telewizory LED
  • Przekątna ekranu: 40 "
  • Rozdzielczość: 1080p - Full HD
  • Funkcje: DLNA, Smart TV
  • Czas reakcji: 5 ms
  • Złącza HDMI: 2
  • Złącza USB: 2
  • Klasa energetyczna: A+
Oferty (4)
Opis produktu

Full HD Ciesz się rozrywką w swoim domu z unikatowym poziomem realizmu. Dzięki zastosowanej rozdzielczości FullHD, telewizor Hyundai gwarantuje przejrzyście czysty obraz oraz nieszablonową ostrość szczegółów bez efektów migotania.

Direct LED Dzięki zaimplementowaniu podświetlenia ekranu w technologii Direct LED telewizor Hyundai osiąga szczególnie wyskoki kontrast i poziom głębokiej czerni. Clear Motion Picture Sport i kino akcji płynne jak nigdy dotąd!

Ciesz się rewelacyjnie płynnym obrazem dzięki technice Hyundai Clear Motion Picture, która poprawia płynność ruchów i gwarantuje komfort oglądania. DVB-S2 Ciesz się obszerniejszą ilością kanałów! Telewizor Hyundai jest wyekwipowany w tuner satelitarny DVB-S2 (drugiej generacji).

Pozwoli Ci to na podłączenie anteny satelitarnej i dostęp do większej liczby darmowych kanałów TV. W dodatku telewizor zezwala na podłączenie modułu CAM co powoli Ci dodatkowo na dostęp do płatnych platform satelitarnych – wszystko bez dodatkowych dekoderów!

DLNA Twój telewizo Hyundai jest zgodny ze standardem DLNA. Pozwoli Ci to na przeglądnie zdjęć, filmów i odtwarzanie muzyki zapisanych na serwerze DLNA w Twojej sieci domowej. To wszystko naturalnie bez konieczności kopiowania plików do pamięci zewnętrznej.

wystarczy włączyć przeglądarkę multimedialną i gotowe! Miracast Miracast czyli Twóje bezprzewodowe połączenie z TV! Twój telewizor Hyundai SMART wspiera funkcję funkcję bezprzewodowego przesyłania obrazu z Twojego smartfona.

wystarczy scalić się z telewizoremluźno przeglądać fotografie albo filmy na wielkim ekranie! Bluetooth zastosowany moduł Bluetooth pozwala na pozbycie się dodatkowych kabli i luźny odbiór dźwięku z telewizora poprzez słuchawki bezprzewodowe.

realne jest dodatkowo bezprzewodowe połączenie z innymi systemami audio, co wpływa na wygodę i estetykę. NETFLIX. YouTube Dzięki telewizorowi Hyundai uzyskasz dostęp do największego serwisu umożliwiającego oglądanie filmów online - YouTube.

Ciesz się prostym dostępem do najpopularniejszej wypożyczalni filmów i seriali NETFLIX. Telewizor Hyundai pozostał wyekwipowany w przycisk na pilocie, który ekspresowo włączy aplikację Netflix na Twoim ekranie.

WiFi Wybierając telewizor producenta Hyundai z wbudowanym modułem WiFi możesz radować się domowym multimedialnym centrum rozrywki. Łączność WIFi pozwoli Ci przeglądać strony www, korzystać z aplikacji, oglądać filmy, a także grać bez konieczności podłączenia uciążliwych kabli.

Warto dodać że moduł Wifi telewizora Hyundai pracuje w najwyższym standardzie 802.11 a/b/g/n. SmartCenter Hyundai SmartCenter – łatwe udostępnianie zasobów multimedialnych telefonu na telewizorze.

umożliwia przeglądanie EPG (informacja o programach) i nagrywanie danego programu. Obsługuje technologię FollowMe TV, a choćby pozwala na sterowanie głosem. Hyundai SmartRemote - służy jako pilot do telewizora Hyundai SMART TV.

Dzięki dotykowemu ekranowi o...

Podobne produkty w kategorii Telewizory LED