TV LED Kruger & Matz KM0265 Ocena produktu:

od 2659,00 PLN

oszczędzasz do 25%

  • Producent: Kruger & Matz
  • Kategoria: Telewizory LED
Oferty (4)
Opis produktu
TELEWIZOR ULTRA HD SMART TV
POCZWÓRNA DAWKA DETALI
Czy marzy Ci się jakość obrazu, tak genialna, iż pozwoli Ci dostrzec każdy detal? Przejdź na nowy rozmiar obrazu w telewizorze Kruger&ampMatz 4K! W porównaniu z telewizorami Full HD, ma on cztery razy większą rozdzielczość, co pozwoli Ci wychwycić najdrobniejsze detale.
MOC NOWYCH technice
technologia HDR pozwoli Ci odkryć jeszcze więcej korzyści. Twój telewizor zapewni Ci wyższy kontrast, szerszy zakres kolorów i udoskonaloną ostrość. ulepszone odwzorowanie kolorów i poczuj głębię obrazu. Poczuj różnicę!
OBRAZ za każdym razem idealnY
Korzystasz z telewizji naziemnej, przez co jakość obrazu nie za każdym razem jest dobra? Z telewizorem Kruger&ampMatz nie będziesz miał tego problemu! Urządzenie zostało wyposażone w funkcję redukcji szumu, abyś mógł śledzić ulubione programy telewizyjne w prawidłowym wydaniu.
PRZEJDŹ DO ŚWIATA ROZRYWKI
Czy nieraz odnosisz wrażenie, ze cyfrowa telewizja nie spełnia Twoich pragnień? Telewizor Kruger&ampMatz, proponuje Ci więcej! Dzięki zastosowanemu modemowi Wi-Fi i portowi RJ-45 prosto podłączysz go do sieci, uzyskując dostęp do przeglądarki internetowej, Youtube i wypożyczalni Netflix. Przed Tobą nieograniczone możliwości!
OGLĄDAJ FILMY, SERIALE I PROGRAMY W JAKOŚCI ULTRAHD W DOWOLNYM MIEJSCU I O KAŻDEJ PORZE!
NA pokaźnyM EKRANIE
Chcesz pochwalić się filmami i zdjęciami zapisanymi na smartfonie? A może masz ochotę zagrać w ulubioną grę na ekranie pokaźniejszym niżeli 5 cali? Jest to realne dzięki funkcji Wi-Fi display, która umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie treści z urządzenia mobilnego wprost na wyświetlacz telewizora.
POCZUJ GŁĘBIĘ DŹWIĘKU
Zbyt „płaski" dźwięk z telewizora to już przeszłość! 55-calowy smart TV Kruger&ampMatz zastosowany subwoofer, dzięki któremu Twój wnętrze wypełni się konkretnym, głębokim i czystym brzmieniem. Oglądaj filmy, słuchaj muzyki i poczuj zupełnie nowy wymiar dźwięku.
MOŻESZ WIĘCEJ
Telewizor Kruger&ampMatz został wyekwipowany w szereg portów, dzięki którym możesz w dowolny sposób podłączyć dodatkowe urządzenia, zamieniając go w platformę multimedialnej rozrywki. Oglądaj filmy, podłącz konsolę do gier lub kino domowe i w pełni korzystaj z możliwości swojego telewizora.
ULTRA SMUKŁY DESIGN
Dzięki istotnie smukłej konstrukcji telewizor Kruger&ampMatz będzie prezentował się perfekcyjnie, niezależnie czy postawisz go na szafce czy zamontujesz na ścianie. Co więcej, aluminiowa pokrywa nadaje mu stylu, powodując że będzie on niekwestionowanym królem Twojego salonu.
towar
producent
Kod producenta
KM0265UHD-S2
EAN
5901890034968
dane podstawowe ekran Tuner
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
MPEG-2
MPEG-4
Tak
zastosowane technologie
Funkcje
System operacyjny
Linux
Format 16:9
Netflix
przeglądarka internetowa
Twitter
You Tube
AAC
AC3
AVI
DAT
H.264
JPEG
JPG
LPCM
MKV
MP3
MP4
MPEG1
MPEG2
MPEG4
MPG
PNG
TS
VOB
WMA
WMV9/VC1
automatyczne wyłączenie
Obsługa napisów
Odtwarzacz audio
Odtwarzacz foto
Odtwarzacz video
Tak
Dźwięk
2 głośniki
Zintegrowane głośniki
Korektor dźwięku
Tryb film
Tryb muzyka
Tryb standardowy
Tryb użytkownika
techniczne Złącza Fizyczne Wyposażenie
Baterie do pilota
Instrukcja obsługi
Pilot standardowy
Podstawa
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
(025) 685 00 88
Opis:
Klient zgłasza reklamację lub swoje roszczenia z tytułu gwarancji za pomocą systemu zgłoszeń door to door (DTD) przez panel serwis.krugermatz.com albo telefonicznie pod numerem (025) 685 00 88, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.Pamiętaj, aby zapoznać się z Regulaminem przed wysłaniem zgłoszenia!Link do regulaminu:https://www.krugermatz.com/pl/i/Regulamin/2Przejście do serwisu:https://www.serwis.krugermatz.com/

Podobne produkty w kategorii Telewizory LED