TV LED Samsung QE55Q64 Ocena produktu:

od 3859,99 PLN

oszczędzasz do 10%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Telewizory LED
  • Przekątna ekranu: 55 "
Oferty (2)
Opis produktu

Obraz i dźwięk styl Usługi Porównanie FAQ 100% Natężenie barw Procesor Quantum 4K Tryb Ambient Quantum HDR SmartThings 3 najważniejsze funkcjonalności 100% Natężenie barw Miliard odcieni barw dzięki technologi Quantum Dot powoduje, że wszystko wygląda niesamowicie.

Procesor Quantum 4K Inteligentny procesor to rozszerzona efektywność i optymalizacja obrazu w czasie rzeczywistym do warunków panujących w pomieszczeniu oraz oglądanych treści. Tryb Ambient Pusty, czarny wyświetlacz to przeszłość.

Zmień go w ekran będący elementem wyglądu Twojego wnętrza. Obraz i dźwięk 100% Natężenie kolorów dzięki Quantum Dot Wypełnia Twoje życie miliardem odcieni kolorów. Technologia Quantum Dot sprawia, iż barwy zapierają dech w piersiach.

Przekonaj się na własne oczy, jak realistycznie odwzorowane są wszystkie barwy nawet w najciemniejszych i najjaśniejszych scenach. Procesor Quantum 4K zapewnia wyjątkowe wrażenia. Procesor Quantum 4K optymalizuje obraz w czasie rzeczywistym, abyś mógł zobaczyć więcej.

Za sprawą Inteligentnego Skalowania, jasność oraz dźwięk są przypasowane do typu wyświetlanego materiału, a także warunków otoczenia. Korzystaj z zalet wysokiej rozdzielczości, nieważne co i gdzie oglądasz.

Inteligentne Skalowanie Obrazu Jeśli cenisz wysoką jakość obrazu, ale obawiasz się, iż wciąż istnieje za niedużo treści w rozdzielczości 4K, z pomocą przychodzi Inteligentne Skalowanie Obrazu. Ta technologia wykorzystuje wysoce innowacyjne uczenie maszynowe, wspierane poprzez nienaturalną Inteligencję, aby w czasie rzeczywistym redukować zakłócenia obrazu, wzbogacać jego szczegółowość, a także wyostrzać krawędzie obiektów i tekstu.

Twoje ulubione filmy jeszcze nigdy nie wyglądały tak poprawnie*. *Efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju i ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.

Tryb Inteligentny Prawdziwie inteligentny telewizor to taki, który współgra nie tylko z wyświetlanymi treściami, lecz także z otoczeniem. Samsung QLED sam dopasuje jasność ekranu i głośność do warunków panujących w Twoim pokoju.

Ciesz się genialną jakością obrazu i dźwięku, równocześnie gdy oglądasz kameralny koncert na żywo, jak i przy wyścigach Formuły 1. Quantum HDR Nowy poziom HDR z głębszymi szczegółami i kontrastem czeka na Ciebie.

Quantum HDR analizuje każdą scenę, klatka po klatce, optymalizując oświetlenie tak, by wydobyć niepowtarzalną jasność dla każdej z nich*. *Zakres jasności Quantum HDR oparty na testach wewnętrznych może być odmienny w zależności od otoczenia i unikalnych warunków.

Super pokaźny telewizor Im większy wyświetlacz, tym ulepszone wrażenia. Poczuj się jak na polu bitwy ze świstającymi pociskami dookoła głowy albo zajrzyj prosto w oczy polującego tygrysa. Tak blisko akcji jeszcze nie byłeś.

Real Game Enhancer Pojedynki na śmierć i życie toczone w grach potrafi...

Podobne produkty w kategorii Telewizory LED