TV LED Samsung QE65Q8

chwilowy brak towaru

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Telewizory LED
 • Przekątna ekranu: 65 "
 • Rozdzielczość: 4k - 3840 x 2160
 • Funkcje: zakrzywiony ekran, DLNA, WiFi, Smart TV
 • Format obrazu: 16/9
 • Złącza HDMI: 4
 • Złącza USB: 3
 • Szerokość: 160.7 cm
 • Pobór mocy: 153 W
 • Pobór mocy w trybie czuwania: 0.5 W
 • Standard Vesa: 400 x 400
 • Klasa energetyczna: A
QLED TV. Poznaj obraz jutra już dziś

Po prostu nie ma sobie równych. Technika Quantum Dot zapewnia perfekcyjne odcienie dzięki specjalnemu, innowacyjnemu stopowi tworzyw. Niesamowita jakość obrazu, która trwa!

Q Color

Odkryj świat barw, który zmieni Twój sposób postrzegania telewizorów. Zakres odcieni odzwierciedlanych poprzez Samsung QLED Q8C TV jest po prostu nieporównywalny. Wystarczy, że raz zobaczysz, a już nigdy więcej nie zadowolisz się obrazem gorszej jakości.

Q Contrast

Samsung QLED Q8C TV zapewnia nieszablonowe wrażenia z oglądania dzięki głębi i istotnemu kontrastowi. Bez względu na porę dnia, daj się oczarować dynamicznością każdej sceny, w każdym otoczeniu.

Q HDR 1500

zobacz to, czego nie widzą inni. Daj się wciągnąć w sceny tak, jak chciał tego reżyser. Odkrywaj choćby najdrobniejsze szczegóły, które do tej pory ukrywały się w cieniu albo zbyt silnym świetle.

Q Viewing Angle

Nigdy więcej zniekształceń barw! Ciesz się rewelacyjnym obrazem z dowolnego miejsca przed telewizorem. Żywe kolory Samsung QLED Q8C TV i spory kąt widzenia sprawiają, że nie ma udoskonalonych ani gorszych miejsc.

Q Engine

efektywny procesor zapewnia nadzwyczajny obraz. Q Engine, szybszy niżeli dotychczasowe silniki optymalizujące, analizuje materiał źródłowy w celu uzyskania słusznej jakości obrazu.

odkształcony ekran

spektakularnie zakrzywiony ekran Samsung QLED Q8C TV gwarantuje niezwykły odbiór obrazu. Dzięki słusznemu kątowi zakrzywienia telewizor przyciąga swoją elegancją i gwarantuje specyficzne wrażenia estetyczne.

Po prostu perfekcyjny

Prostota i progresywna elegancja na najwyższym poziomie. Brak splątanych kabli, gładki panel tylny – telewizor po prostu wygląda przepięknie. Czy na stojaku, czy umieszczony bezpośrednio na ścianie, Samsung QLED Q8C TV dopełnia wygląd każdego wnętrza.

Invisible Connection (Niewidoczne połączenie)

Lepiej wykorzystaj swoją przestrzeń. Za pomocą pojedynczego, prawie niewidocznego przewodu optycznego można podłączyć do telewizora wszystkie urządzenia bez chaosu splątanych kabli. Połączenie staje się niewidoczne.

* Invisible Connection (Niewidoczne połączenie) odnosi się do jednego krystalicznego przewodu optycznego, który należy podłączyć do modułu One Connect, integrującego wszystkie kable urządzeń zewnętrznych. Nie dotyczy to jednak przewodu zasilającego telewizor ani przewodów podłączonych do innych maszyn, np. Do soundbara.

Wieszak 'No Gap'*

Samsung QLED Q8C TV można zawiesić tak, żeby niemal kompletnie pozbyć się wolnej przestrzeni między telewizorem a ścianą**. Telewizor wygląda atrakcyjnie ze wszelkich stron i znakomicie nadaje się do Twojego salonu.

* Wieszak 'No Gap' sprzedawany jest osobno. ** W zależności od sposobu montażu i typu ściany dystans pomiędzy tylnym panelem telewizora a ścianą może być przeróżny.

Design 360

nieśmiertelne wzornictwo do każdego wystroju wnętrza. Niezrównana głębia i brak ramki. Wyrafinowany i bezkompromisowy projekt tylnego panelu. To po prostu coś unikatowego!

Bezramkowy ekran

Zanurz się w obrazie, który nie jest ograniczony z żadnej strony. Brak ramki na ekranie sprawia, że wszystkie sceny wyglądają jak żywe.

Gładki panel tylny

Możesz umieścić telewizor w każdym miejscu. Genialnie gładki panel zgrabnie ukrywa wszystkie kable. Prostota i elegancja – nawet z tyłu.

Panel tylny wykonany całkowicie z metalu

Gładki i wykwintny metalowy panel tylny Samsung QLED Q8C TV doskonale komponuje się z wystrojem Twojego domu.

przełomowo inteligentny

teraz możesz wreszcie wygodnie się rozsiąść i oglądać. Co chcesz, kiedy chcesz.

Dziewczyny © 2017 Home Box Office, Inc. | Gdzie jest Dory © Disney/Pixar | pokaźne kłamstewka © 2017 Home Box Office, Inc. | Star Trek: W nieznane © 2017 Paramount Pictures. STAR TREK and related marks

Jeden Pilot - Smart Control

Pełna kontrola w Twojej rąk. Większością podłączonych do telewizora maszyn możesz sterować za pomocą jednego pilota - Samsung Smart Control.

Specyfikacja technologiczna produkt
firma
Kod producenta
QE65Q8CAMTXXH
EAN
8806088660561
dane podstawowe ekran Tuner
DVB-C
DVB-C2
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
zastosowane technologie
Funkcje
System operacyjny
Brak danych
Aplikacje
oglądarka internetowa
Brak informacji
samoczynne wyłączenie
Gry
Obsługa napisów
zawsze włączony
użyte technologie
Connect Share™ (dysk twardy)
Digital Clean View
Peak Illuminator Pro
Tak
Dźwięk techniczne Złącza Fizyczne Wyposażenie
Baterie do pilota
Instrukcja obsługi
przewód zasilający
Podstawa
Vesa Wall Mount Support

Podobne produkty w kategorii Telewizory LED