• Producent: Skymaster
 • Kategoria: Telewizory LED
 • Przekątna ekranu: 78 "
 • Rozdzielczość: 4k - 3840 x 2160
 • Funkcje: WiFi, Smart TV
 • Częstotliwość odświeżania: 50 Hz
 • Jasność ekranu: 300 cd/m2
 • Złącza HDMI: 2
 • Złącza USB: 2
 • Szerokość: 176.7 cm
 • Standard Vesa: 300 x 400
 • Klasa energetyczna: A
 • Tuner: DVB-C

duża PRZYJEMNOŚĆ NA dużyM EKRANIE

Przeżyj prawdziwą przygodę w wielkim stylu z telewizorem SKYMASTER 78″ LED 78SUA2500!

postępowy i łatwy w obsłudze telewizor 4K marki SKYMASTER ma imponujący 78-calowy wyświetlacz LED, zapewniający istotnie ostry obraz i żywe odcienie. Telewizor 78" to wspaniałe rozwiązanie do salonu, sypialni, czyobszerniejszej poczekalni, sali spotkań, pubu lub pokoju hotelowego.


· Rozdzielczość: ULTRA HD / 4K - 3840 x 2160
· Tryb hotelowy / Blokada rodzicielska
· Funkcja nagrywania programów PVR
· Smart PLUS TV w wersji Android
· Łącze WiFi i Ethernet
· wykorzystanie: telewizor, ekran prezentacji, filmów, reklam, fotografii z USB
· rekomendowany do salonu, biura, poczekalni, sali spotkań, sali szkoleniowej lub konferencyjnej, pubu, kawiarni, foyer lub pokoju hotelowego

pasuje DO DOMU, BIURA CZY HOTELU
TELEWIZOR SKYMASTER SMART PLUS ANDROID 78″ będzie idealny do większych pomieszczeń, gdzie potrzebujesz zaprezentować swoje treści z najlepszej strony.

SKYMASTER SMART PLUS ANDROID 78″ to nie tylko rewelacyjny telewizor do salonu, ale także ekran prezentacji, filmów, reklam, czy fotografii, rekomendowany do Twojego biura, poczekalni, sali spotkań, sali szkoleniowej lub konferencyjnej, pubu, kawiarni, foyer lub pokoju hotelowego (ma zaimplementowany tryb hotelowy).

obszerny FORMAT I spore EMOCJE
Ciesz się chwilami z rodziną i przyjaciółmi, oglądając mecze, filmy i ulubione programy - a dzięki TV SKYMASTER SMART ANDROID 78″ zobaczysz jeszcze więcej na naprawdę wielkim ekranie. Telewizor gwarantuje stanowczo ostry obraz i żywe kolory, przez co nie umknie Ci żadna akcja!

KINOWA JAKOŚĆ ULTRA HD (4K)
Telewizor Skymaster 78″ LED 78SUA2500 wyświetla obraz w technologii Ultra HD (Ultra High Definition - znanej potocznie jako 4K, który to format oznacza rozdzielczość 3840 x 2160. Dla porównania, ta rozdzielczość jest czterokrotnie wyższa dostępna w telewizorach z matrycą Full HD, ponieważ ma dwa razy więcej pikseli w pionie i w poziomie.

TELEWIZOR SMART PLUS ANDROID
To więcej niż telewizor! Skorzystaj z progresywnych form rozrywki dostarczanych przez internet dzięki platformie Android: duży komplet filmów, programów telewizyjnych, materiałów muzycznych, aplikacji i gier dostępnych już teraz jest przystępny w zasięgu Twojego ekranu i łącza internetowego!

BEZPRZEWODOWA KOMUNIKACJA Wi-Fi I ŁĄCZE INTERNETOWE ETHERNET
Dzięki zastosowanej bezprzewodowej karcie sieciowej możesz w pełni użyć wszystkie sprytne funkcjonalności Twojego telewizora bez podłączania przewodów internetowych. A jeśli masz internet z gniazdka - w każdej chwili możesz podłączyć TV SMART PLUS do internetu też w sposób klasyczny. Pełna sprężystość!

lubiane FORMATY NA ŻYCZENIE
Multimedialne złącze USB umożliwi oglądanie na telewizorze filmów, prezentacji czy zdjęć przechowywanych na zewnętrznym nośniku pamięci (dysk zewnętrzny, pendrive czy telefon), a system Android i złącze internetowe pomogą w oglądaniu także filmów i programów dostarczanych poprzez Internet w formacie on-demand (VOD).

towar
marka
Kod producenta
78SUA2500
EAN
4000953601572
informacje podstawowe ekran Tuner
DVB-C
DVB-T
DVB-T2
MPEG-4
wykorzystane technologie
Funkcje
System operacyjny
Android
Format 16:9
Regulacja jasności
Regulacja kontrastu
Regulacja podświetlenia
Aplikacje
Facebook
Gry
Netflix
oglądarka internetowa
Społecznościowe
Spotify
You Tube
Gry
Obsługa napisów
Odtwarzacz audio
Odtwarzacz foto
Odtwarzacz video
zastosowane technologie
Tak
Dźwięk techniczne Złącza Fizyczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta

Podobne produkty w kategorii Telewizory LED