• Producent: NOVAMA
  • Kategoria: Termometry

szybki termometr skanujący do czoła NOVAMA SENSO z technologią pomiaru na podczerwień. Nieprzeciętny podstawowy termometr elektroniczny do domowej apteczki. Niewielki i zgrabny. Podstawowy termometr nowej generacji do użytkowania w warunkach domowych.

Przeskanuj suche czołoprędko uzyskać dokładny wynik. Przystępny w trzech wariantach kolorystycznych. Termometr na podczerwień o niewielkich wymiarach śladowy, atrakcyjnie zaprojektowany termometr dla całej rodziny i każdego z osobna.

Dzięki niewielkim rozmiarom Novama Senso można przenosić w torbie, plecaku, teczce czy żeńskiej torebce i za każdym razem posiadać możliwość sprawdzenia temperatury ciała, napoju czy posiłku. Senso lokalizuje gorączkę i pokazuje odpowiednią ikonę Jeśli temperatura na ciele (czole) jest równa albo przekracza 38ºC na ekranie termometru przedstawia się smutna buźka, przy temperaturze poniżej do 37,9ºC na ekranie termometru zobaczyć można buźkę uśmiechniętą.

Pamięć Novama Senso W tym termometrze zachowuje się zapis 10 poprzednich wyników badania temperatury. Dzięki funkcji pamięci, można sprawdzić i porównać wyniki niezależnie od tego gdzie się znajdujemy.

Wskaźnik zużycia baterii i automatyczne wyłączenie urządzenia Na ekranie termometru Novama Senso, można kontrolować poziom zużycia baterii, dzięki stale wyświetlanej ikonie. Po zakończeniu pomiaru, termometr sam się wyłączy, co wpływa na oszczędzanie baterii.

Jeden przycisk Termometr Novama Senso ma jedno zadanie - zmierzyć temperaturę i wskazać poprawny wynik. Włączanie, wyłączanie oraz nawigacja dotycząca innych funkcji odbywa się za pomocą jednego przycisku....

Podobne produkty w kategorii Termometry