• Producent: Wader
  • Kategoria: Traktory

Wader Gigant Traktor z Przyczepą I Ładowarką 66300 120cm

Fabryka Zabawek WADER jest obecna na rynku od ponad 27 lat. Firma należy do ścisłej czołówki polskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Zabawki nie tylko są kolorowe, praktyczne, trwałe i bezpieczne,na ogół mają części edukacyjne. Najwyższą jakość zabawki zawdzięczają stosowaniem do produkcji wyłącznie najkorzystniejszych ascetycznców, barwników i innych oraz progresywnych maszyn i technologii.

Masywny i bezpieczny traktor z ruchomą łyżką, na którą dziecko ładuje zróżnicowane przedmioty, a następnie wysypuje je na przyczepkę (nośność do 60 kg). Spychacz o nośności 100 kg może służyć jako odpychaniec. Przyczepka po doczepieniu dyszla z zestawu zmienia się w wózek do ciągnięcia. Długość całego zestawu wynosi 102 cm.

dodatkowo całość stworzona jest z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego, opornego na warunki atmosferyczne, dzięki temu zabawkę przez cały rok można przechowywać np. W ogródku czy na balkonie. Największą zaletą zabawki jest solidność konstrukcji, dzięki której komplet służy zabawie latami.

Specyfikacja:

  • wymiary Opakowania: 55 cm x 36,5 cm x 32 cm
  • wymiary: 120 cm x 36 cm x 32 cm
  • Waga: 4,81 kg
  • Wiek:1+
  • EAN: 5900694663008

Zabawki z kolekcji Gigant Truck asygnowane są dla dzieci w wieku 1+.
Układ barw zabawek może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.

OSTRZEŻENIE! asygnowane dla dzieci w wieku ponad 12 miesięcy. Niedostosowane do możliwości motorycznych dziecka poniżej 12 miesięcy. Nie służy do przewożenia dzieci. Możliwość wypadnięcia. Niebezpieczeństwo uszkodzenia ciała. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z zastosowaniem mydła dla dzieci. Proszę wyeliminować wszystkie części opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany barw i szczegółów technologicznych. Producent: P.P.H. Wader – Woźniak Sp. Z o.o. Ul. Rudna 30; PL 42-530 Dąbrowa Górnicza, POLSKA

Podobne produkty w kategorii Traktory